Blog - Najnowsze informacje o promocjach


04.12
2017
1209

Ile wydamy na przedświąteczne zakupy?

Ile wydamy na przedświąteczne zakupy?

Organizacja Świąt Bożego Narodzenia, co roku wymaga od nas wydania sporej sumy pieniędzy. Kupujemy artykuły spożywcze, dekoracje bożonarodzeniowe, choinkę i prezenty świąteczne. Jaką kwotę trzeba będzie przeznaczyć na święta w tym roku? Firma Deloitte przeprowadziła na ten temat dokładne badania. Zapoznaj się!

Badanie „Zakupy świąteczne 2017” przeprowadzone przez firmę doradczą Deloitte, wykazało, że Polacy planują wydać na tegoroczne Święta Bożego Narodzenia, średnio 882 zł. Okazuje się, że jest to 2% mniej, w porównaniu do zeszłego roku. Ponad połowę tej kwoty zamierzamy przeznaczyć na prezenty świąteczne dla bliskich. Resztę wydamy na artykuły spożywcze i dekoracje bożonarodzeniowe.

Jak umiejętnie zrobić przedświąteczne zakupy, by nie wydać za dużo pieniędzy? Przede wszystkim warto wcześniej kupić prezenty pod choinkę. Już na miesiąc przed Świętami Bożego Narodzenia, sklepy oferują promocyjne ceny na różne produkty. Można również śledzić gazetki promocyjne i zawarte w nich oferty oraz media społecznościowe sieci handlowych, ponieważ często umieszczane są tam informacje o zniżkach. Dodatkowo, w organizację świąt warto zaangażować całą rodzinę. Jeśli każdy przygotuje chociaż jedną potrawę świąteczną, to nasz portfel nie ucierpi tak bardzo. 

 

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie