Blog - Najnowsze informacje o promocjach


01.12
2017
1209

Co wprawi Cię w świąteczny nastrój?

Co wprawi Cię w świąteczny nastrój?

Zaczął się czas przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia. W sklepach znajdziemy świąteczne oferty artykułów spożywczych, w centrach handlowych promocje na prezenty a na ulicach pojawiły się dekoracje z choinkami, mikołajami i kolorowymi światełkami. Czy udzieliła Ci się już bożonarodzeniowa atmosfera? Jeśli nie, to zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami, które sprawią, że poczujesz świąteczny nastrój!

Obejrzyj świąteczny film

By poczuć świąteczny nastrój warto obejrzeć kilka filmów. Polecamy następujące tytuły: „Kevin sam w domu”, „Listy do M”, „Zły Mikołaj” i „Opowieść wigilijna”. Wymienione filmy zawierają wciągające fabuły, które was rozbawią i wzruszą, ale przede wszystkim sprawią, że będziecie z niecierpliwością czekać na Święta Bożego Narodzenia.

Posłuchaj piosenek w świątecznym klimacie

Już od początku grudnia niemal we wszystkich stacjach radiowych będziemy mogli usłyszeć świąteczne piosenki. Najpopularniejsze z nich to: „All I Want For Christmas Is You” Mariah Carey, „Last Christmas” zespołu WHAM!, „Santa Claus Is Coming Town” The Jackson 5 I „Christmas (Baby Please Come Home) Michaela Buble. Gwaratujemy, że poprawią humor!

Udekoruj choinkę

Kiedy ubrać choinkę? Najlepiej 6 grudnia w Mikołajki. Od tego czasu jeden z największych symboli Świąt Bożego Narodzenia będzie nam o nich codziennie przypominał. Warto również samodzielnie przygotować ozdoby świąteczne i umieścić je w różnych miejscach mieszkania. W ten sposób wnętrza zyskają magiczny klimat!

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie