Blog - Najnowsze informacje o promocjach


01.12
2017
1209

Co wprawi Cię w świąteczny nastrój?

Co wprawi Cię w świąteczny nastrój?

Zaczął się czas przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia. W sklepach znajdziemy świąteczne oferty artykułów spożywczych, w centrach handlowych promocje na prezenty a na ulicach pojawiły się dekoracje z choinkami, mikołajami i kolorowymi światełkami. Czy udzieliła Ci się już bożonarodzeniowa atmosfera? Jeśli nie, to zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami, które sprawią, że poczujesz świąteczny nastrój!

Obejrzyj świąteczny film

By poczuć świąteczny nastrój warto obejrzeć kilka filmów. Polecamy następujące tytuły: „Kevin sam w domu”, „Listy do M”, „Zły Mikołaj” i „Opowieść wigilijna”. Wymienione filmy zawierają wciągające fabuły, które was rozbawią i wzruszą, ale przede wszystkim sprawią, że będziecie z niecierpliwością czekać na Święta Bożego Narodzenia.

Posłuchaj piosenek w świątecznym klimacie

Już od początku grudnia niemal we wszystkich stacjach radiowych będziemy mogli usłyszeć świąteczne piosenki. Najpopularniejsze z nich to: „All I Want For Christmas Is You” Mariah Carey, „Last Christmas” zespołu WHAM!, „Santa Claus Is Coming Town” The Jackson 5 I „Christmas (Baby Please Come Home) Michaela Buble. Gwaratujemy, że poprawią humor!

Udekoruj choinkę

Kiedy ubrać choinkę? Najlepiej 6 grudnia w Mikołajki. Od tego czasu jeden z największych symboli Świąt Bożego Narodzenia będzie nam o nich codziennie przypominał. Warto również samodzielnie przygotować ozdoby świąteczne i umieścić je w różnych miejscach mieszkania. W ten sposób wnętrza zyskają magiczny klimat!

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie