Blog - Najnowsze informacje o promocjach


30.11
2017
1209

Piosenki świąteczne – poznaj największe hity!

Piosenki świąteczne – poznaj największe hity!

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia przygotowaliśmy kilka najpopularniejszych piosenek zagranicznych, dzięki którym poczujesz wyjątkową i świąteczną atmosferę. Sprawdź i posłuchaj naszych muzycznych propozycji. Może się okazać, że odkryjesz coś zupełnie nowego!

Pierwszą i najbardziej znaną piosenką świąteczną jest „All I Want For Christmas Is You”, którą zaśpiewała jedna z najbardziej znanych wokalistek na świecie – Mariach Carey. Utwór cieszy się ogromną popularnością na całym świecie, w serwisie YouTube wyświetliło go aż 330 milionów osób!

Kolejnym hitem świątecznym jest „Last Christmas” zespołu WHAM!. Znają go niemal wszyscy i co roku przed świętami można go usłyszeć we wszystkich rozgłośniach radiowych. Piosenka ma już ponad 30 lat!

Pamiętacie jeszcze zespół The Jackson 5? Stworzyli jedną z najlepszych piosenek świątecznych pt. „Santa Claus Is Coming Town”. To świetny utwór, dzięki któremu poczujesz prawdziwy bożonarodzeniowy klimat.

Dla miłośników jazzowego klimatu polecamy bożonarodzeniową piosenkę „Christmas (Baby Please Come Home) Michaela Buble. Zachęcamy do przesłuchania, ponieważ głos tego wokalisty jest naprawdę wyjątkowy!

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie