Blog - Najnowsze informacje o promocjach


30.11
2017
1209

Ochrona skóry w sezonie zimowym – 3 najlepsze sposoby

Ochrona skóry w sezonie zimowym – 3 najlepsze sposoby

W sezonie zimowym, gdy na zewnątrz jest mróz, zimny wiatr i opady śniegu nasza skóra jest narażona na uszkodzenia i wysuszenie. Co zrobić, by do tego nie dopuścić? Przedstawimy 3 najlepsze  sposoby, które zapewnią ochronę Twojej skóry! Zapoznaj się!

Regularnie nawilżaj skórę

Do cery tłustej lub mieszanej wystarczy używać zwykłego kremu nawilżającego. Jeśli będziemy stosować go regularnie 2-3 razy dziennie, to nasza skóra nie ulegnie uszkodzeniu podczas zimy. Cera wrażliwa ze skłonnościami do wysuszania potrzebuje specjalnych kosmetyków o skuteczniejszych właściwościach.

Nie używaj tonika!

Wszyscy, którzy używają tonika w sezonie zimowym będą musieli się zmagać z uszkodzeniami skóry. Dlaczego? Tonik wysusza skórę i nie powinno się go stosować w zimę. Kosmetyki nawilżające w tej sytuacji też niewiele zdziałają. Warto o tym pamiętać!

Unikaj długich kąpieli

Niektórzy lubią się długo kąpać w gorącej wodzie, zwłaszcza w zimę. Lepiej tego unikać, ponieważ prysznic powyżej 15 minut odwodni naszą skórę, co w konsekwencji spowoduje jej wysuszenie. Jeśli ktoś nie potrafi odmówić sobie tej przyjemności może tuż po osuszeniu się ręcznikiem nałożyć na ciało balsam nawilżający, powinno pomóc!

Więcej wpisów z bloga

Kiedy nie zrobisz zakupów?  Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]
Poradnik
14.01
2019
1209

Kiedy nie zrobisz zakupów? Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]

W 2018 roku weszła w życie ustawa o ograniczeniu handlu w niedziele. Zakaz ten wywołuje wiele kontrowersji po dziś dzień. W 2019 roku sklepy będą zamknięte jeszcze częściej…

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie