Blog - Najnowsze informacje o promocjach


30.11
2017
1209

Ochrona skóry w sezonie zimowym – 3 najlepsze sposoby

Ochrona skóry w sezonie zimowym – 3 najlepsze sposoby

W sezonie zimowym, gdy na zewnątrz jest mróz, zimny wiatr i opady śniegu nasza skóra jest narażona na uszkodzenia i wysuszenie. Co zrobić, by do tego nie dopuścić? Przedstawimy 3 najlepsze  sposoby, które zapewnią ochronę Twojej skóry! Zapoznaj się!

Regularnie nawilżaj skórę

Do cery tłustej lub mieszanej wystarczy używać zwykłego kremu nawilżającego. Jeśli będziemy stosować go regularnie 2-3 razy dziennie, to nasza skóra nie ulegnie uszkodzeniu podczas zimy. Cera wrażliwa ze skłonnościami do wysuszania potrzebuje specjalnych kosmetyków o skuteczniejszych właściwościach.

Nie używaj tonika!

Wszyscy, którzy używają tonika w sezonie zimowym będą musieli się zmagać z uszkodzeniami skóry. Dlaczego? Tonik wysusza skórę i nie powinno się go stosować w zimę. Kosmetyki nawilżające w tej sytuacji też niewiele zdziałają. Warto o tym pamiętać!

Unikaj długich kąpieli

Niektórzy lubią się długo kąpać w gorącej wodzie, zwłaszcza w zimę. Lepiej tego unikać, ponieważ prysznic powyżej 15 minut odwodni naszą skórę, co w konsekwencji spowoduje jej wysuszenie. Jeśli ktoś nie potrafi odmówić sobie tej przyjemności może tuż po osuszeniu się ręcznikiem nałożyć na ciało balsam nawilżający, powinno pomóc!

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie