Blog - Najnowsze informacje o promocjach


29.11
2017
1209

Jak nie zbankrutować przed świętami?

Jak nie zbankrutować przed świętami?

Większość Polaków prezenty bożonarodzeniowe kupuje na ostatnią chwilę. Blisko 10% z nas przedświąteczne zakupy planuje dopiero na ostatni tydzień przed świętami! Niestety, nie sprzyja to portfelowi. Jest jednak kilka sposobów, które pozwolą Ci zaoszczędzić pieniądze na bożonarodzeniowych wydatkach. Poniżej prezentujemy kilka z nich!

Szukaj okazji na stronach z kuponami

Dla wszystkich, którzy z kupnem prezentu czekają do ostatnich chwil przed świętami doskonałą opcją będą strony z okazjami i promocjami. Warto skorzystać także z zakupów grupowych i możliwości kupienia voucherów na rozmaite atrakcje. W ostatnich chwilach przed świętami właśnie tam spotkamy się z najlepszymi promocjami.

Zrób to sam!

Najlepsze prezenty to te od serca. Dlatego warto zastanowić się czy jest prezent, który moglibyśmy wykonać dla bliskiej osoby samodzielnie. Taki podarunek na pewno przez długi czas będzie wywoływał przyjemne wspomnienia u obdarowanej osoby.

Użyj swoich „kart klienta”

Dzięki zakładanym w przeszłości kartach lojalnościowych możesz sporo zaoszczędzić przed świętami. Posiadanie takiej karty klienta oznacza często kilkunastoprocentowe zniżki na zakupy w sklepie. Z powodzeniem możesz z nich skorzystać podczas przedświątecznych zakupów.

Korzystaj z porównywarek cen

Powszechnie dostępne porównywarki cenowe to doskonały sposób na zaoszczędzenie nawet kilkudziesięciu złotych! Ceny w poszczególnych sklepach mogą bardzo się różnić. Dlatego też warto sprawdzić przed zakupem, który sklep oferuje najkorzystniejszą ofertę.

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie