Blog - Najnowsze informacje o promocjach


24.11
2017
1209

Poznaj andrzejkowe wróżby!

Poznaj andrzejkowe wróżby!

Andrzejki to świetna okazja, by zaprosić znajomych i zrobić imprezę. Udekoruj mieszkanie w mrocznym klimacie, przyrządź przekąski i przede wszystkim przygotuj wróżby. Oto trzy propozycje andrzejkowych wróżb, które przepowiedzą przyszłość i zagwarantują świetną zabawę!

Rzuć monetą!

Do przygotowania tej wróżby potrzebna będzie miska z wodą oraz kilka monet, najlepiej pięciozłotówek. Wszyscy, którzy chcą brać udział w tej wróżbie muszą otrzymać jedną monetę i ustawić się w rządku w odpowiedniej odległości od miski. Następnie każdy po kolei rzuca monetę, jednocześnie wypowiadając w myślach życzenie. Spełni się tylko, gdy moneta znajdzie się w misce.

Poznaj imię ukochanej osoby!

Ta wróżba przeznaczona jest dla osób, które szukają miłości. Wystarczy starannie obrać jabłko i uważać, żeby nie przerwać skórki. Następnie trzeba rzucić nią za siebie, gdy się odwrócimy powinna uformować się pierwsza litera imienia przyszłego towarzysza życia. Dobra zabawa gwarantowana!

Lanie z wosku

Dzięki tej wróżbie andrzejkowej wszyscy uczestnicy imprezy powinni mieć mnóstwo frajdy. Potrzebny będzie klucz z szerokim uchem, miska z wodą, garnek i wosk. Stopiony wosk przelewamy przez ucho klucza do miski z wodą i czekamy aż zastygnie. Potem zastygła figura powinna rzucać cień na ścianę, czyli wróżbę na przyszłość.

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie