Blog - Najnowsze informacje o promocjach


20.11
2017
1209

Czy Polacy kupują prezenty świąteczne w Black Friday?

Czy Polacy kupują prezenty świąteczne w Black Friday?

W Black Friday wiele sklepów obniża ceny swoich produktów nawet o 70%. To świetna okazja, by zaopatrzyć się w prezenty dla bliskich na Święta Bożego Narodzenia. Czy Polacy wyrażają chęć na kupowanie świątecznych upominków na miesiąc przed czasem? Okazuje się, że tak! Zapoznaj się wynikami badania na ten temat, przeprowadzonego przez Ipsos dla Kapitalni.org.

Z badania Ipsos dla Kapitalni.org wynika, że co drugi Polak decyduje się na zakup świątecznych prezentów w ostatnim tygodniu listopada lub pierwszych dniach grudnia. W tym czasie z okazji Black Friday i Cyber Monday, sieci handlowe oferują wiele promocji na swoje produkty. 28% ankietowanych odpowiedziało, że zamierza kupić upominki na święta pod koniec listopada. Ponad połowa respondentów twierdzi natomiast, że Black Friday jest najlepszym momentem na dokonywanie tego typu zakupów.

Statystyki pokazują, że polscy konsumenci coraz częściej chcą kupować prezenty świąteczne w niskich cenach w Black Friday i w ostatnich dniach listopada. Głównym powodem takiej decyzji są oczywiście promocje, jednak to nie wszystko. Wiele osób rezygnuje z zakupów upominków na ostatnią chwilę przed świętami ze względu na ogromne kolejki w centrach handlowych oraz zawyżane ceny produktów przez sieci handlowe.

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie