Blog - Najnowsze informacje o promocjach


17.11
2017
1209

Najlepsze pomysły na niestandardowe dekoracje bożonarodzeniowe

Najlepsze pomysły na niestandardowe dekoracje bożonarodzeniowe

W sklepach znajdziemy mnóstwo propozycji z bożonarodzeniowymi dekoracjami, jednak zwykle są one mało pomysłowe i sztampowe. Rozwiązaniem w tej sytuacji jest przygotowanie własnych, oryginalnych ozdób świątecznych. Jak je zrobić? Przedstawiamy kilka pomysłów, z którymi naprawdę warto się zapoznać!

Stwórz choinkę z desek!

Do stworzenia oryginalnej choinki będą potrzebne deski, które nie muszą być nowe. Następnie każdy drewniany element trzeba zbić gwoździami i tylko od nas zależy, jak duża będzie to dekoracja. Choinkę z desek można pomalować na dowolny kolor oraz ozdobić świątecznymi łańcuchami i lampkami. Ta ozdoba z pewnością sprawdzi się w każdym wnętrzu!

Bożonarodzeniowy wieniec

Jak stworzyć taki wieniec? To bardzo proste! Wystarczy, że do okrągłej formy ze słomy lub gąbki florystycznej przyczepimy ozdoby takie jak: szyszki, bombki, małe mikołaje, wstążki i orzechy włoskie. Nie można zapomnieć, że te elementy będą się trzymać wieńca tylko dzięki odpowiedniemu klejowi. Tę dekorację można wyeksponować na drzwiach wejściowych lub oknie. Uzyskamy w ten sposób wyjątkową, świąteczną atmosferę.

Oryginalna ozdoba na choinkę

Wystarczy, że kupisz jedno duże opakowanie wykałaczek i ozdobną taśmę. Dzięki tym rzeczom stworzysz wyjątkową ozdobę choinkową. Oczywiście, wszystko zależy od Twojej wyobraźni i dokładności estetycznej. Stworzonej dekoracji można też użyć do pakowania prezentów lub bożonarodzeniowego stroika.

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie