Blog - Najnowsze informacje o promocjach


16.11
2017
1209

Kalendarz adwentowy – jaki wybrać?

Kalendarz adwentowy – jaki wybrać?

Czy wy też odliczacie dni do Świąt Bożego Narodzenia a piosenka „Last Christmas” nie nudzi was nawet, gdy słuchacie jej po raz setny? Witajcie w gronie miłośników świąt! Już niedługo rozpoczniemy grudzień a co za tym idzie odliczanie do tych wyjątkowych dni w roku.

Niemal wszystkie słodycze budzą u dzieci radość i pozytywne emocje. Od dzieciństwa jesteśmy rozpieszczani słodkimi przysmakami przez ciocie, dziadków, rodziców. Łakocie zawsze były popularnym dodatkiem do prezentów z przeróżnych okazji, dlatego też tak dobrze nam się kojarzą. Ważną kwestią jest także niepowtarzalny smak, który zapamiętany na długo raz po raz przywołuje chęć na dany smakołyk. W przypadku dzieci słodycze warto jednak dawkować. Jak to zrobić?

Ciekawym przedświątecznym pomysłem na ograniczenie słodyczy w diecie dziecka jest zastosowanie kalendarza adwentowego. Każdy z nas chociaż raz w życiu miał przyjemność z niego korzystać. Kalendarz adwentowy to idealny prezent dla wszystkich lubiących święta Bożego Narodzenia. Wprowadza on bowiem atmosferę oczekiwania na ten magiczny czas w roku.

Najpopularniejszym rodzajem kalendarza adwentowego jest czekoladowy kalendarz z okienkami. W przypadku tego rodzaju kalendarzy warto zwrócić uwagę na skład „czekolady”. Należy unikać tych produktów w których składzie znajdziemy olej palmowy, lecytynę sojową lub E 476.

Istnieją różne rodzaje kalendarzy adwentowych. Nie musimy decydować się na najczęściej kupowaną, słodką wersję. W ostatnim czasie wyjątkowo popularne stały się kalendarze adwentowe z różnymi rodzajami herbat – każda na inny dzień poprzedzający święta. Ciekawym rozwiązaniem są także własnoręcznie robione kalendarze, z codziennym drobnym upominkiem dla bliskiej osoby.

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie