Blog - Najnowsze informacje o promocjach


14.11
2017
1209

Black Friday 2017 – okazje na święta

Black Friday 2017 – okazje na święta

Black Friday już 24 listopada. To doskonała okazja do tego, by kupić świąteczne prezenty dla bliskich w niskich cenach. W jakich sklepach znajdziemy największe przeceny w Czarny Piątek? Co warto kupić?

Z okazji Black Friday Lidl przygotował wyjątkową zniżkową ofertę. Jakich produktów w promocyjnych cenach można się spodziewać 24 listopada? Na pewno różnych sprzętów dla majsterkowiczów, w Czarny Piątek kupimy je nawet o 50 złotych taniej. W dyskoncie znajdziemy też przecenione o blisko 71% smartfony, powerbanki i głośniki bluetooth. Dodatkowo, warto zaopatrzyć się w produkty marki Vileda, które pomogą utrzymać porządek w domu. Każda rzecz tej marki będzie kosztować 30% mniej.

Na pewno warto zapoznać się też ze specjalną promocją Rossmanna. Już od 24 listopada w Black Friday będzie można skorzystać z okazyjnej oferty 1+1 na perfumy. Jeśli kupimy jedno opakowanie wybranego zapachu, to drugie otrzymamy gratis. Jakie marki perfum będą dostępne w popularnej drogerii? Moschino, Burberry, Calvin Klein, Hugo Boss i DKNY. Warto pokusić się też o specjalne zestawy. Zniżka potrwa do 26 listopada.

Zachęcamy również do śledzenia serwisu zakupowego AliExpress. Co kilka dni w zakładce „Szybkie Okazje” pojawiają się wyprzedaże na różne produkty. Ostatnio można było kupić telefony, tablety oraz różne akcesoria do sprzętów elektronicznych 50% taniej. Z okazji Black Friday 2017 na znanej platformie z pewnością pojawią się znakomite zniżki!

 

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie