Blog - Najnowsze informacje o promocjach


10.11
2017
1209

Pomysły na spędzenie sylwestra we dwoje

Pomysły na spędzenie sylwestra we dwoje

Sylwester to jeden z najważniejszych dni w roku. Dlatego też jeśli mamy taką możliwość, to warto spędzić go ze swoją drugą połówką. Wspólne świętowanie zbliża i umacnia związek. Jak jednak sprawić by ten wieczór nie okazał się nudny? Mamy na to kilka sposobów!

Sylwester za granicą

Jeśli dysponujecie większym budżetem to najlepszym rozwiązaniem na spędzenie romantycznego sylwestra we dwoje będzie wypad za granicę. Najlepszymi kierunkami będą Egipt, Tunezja lub dalsze zakątki świata.

Wieczór w SPA

Pełny relaks przy lampce szampana! Czyli coś dla marzących o spokojnym sylwestrze z dala od głośnej muzyki i zgiełku. W internecie nadal dostępne są oferty na spędzenie sylwestra w SPA  w różnych zakątkach Polski. Jeśli nie macie ochoty tego wieczoru ruszać się z domu to z powodzeniem możecie urządzić sobie domowe SPA także we własnym mieszkaniu!

Nowy Rok pod chmurką

Imprezy sylwestrowe organizowane przez miasta z występami największych gwiazd wciąż cieszą się dużym zainteresowaniem. Nowy Rok przywitany na zewnątrz, pod sceną wraz z innymi mieszkańcami miasta ma niesamowity urok. Dodatkowo, dobra zabawa gwarantowana!

Zabawa w Twojej okolicy

31 grudnia wiele restauracji i barów wyprawia bale sylwestrowe. Jeśli uważasz, że Nowy Rok powinno powitać się z przytupem, to będzie idealne rozwiązanie dla Ciebie i Twojej drugiej połówki. Na taki sylwester warto także zaprosić znajome pary.

Kategorie: Poradnik
Tagi: sylwester, nowy rok, bal sylwestrowy

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie