Blog - Najnowsze informacje o promocjach


10.11
2017
1209

Promocje na Black Friday

Promocje na Black Friday

Black Friday to kultowe amerykańskie święto. Wypada zawsze jeden dzień po Dniu Dziękczynienia i rozpoczyna sezon zakupów przed Bożym Narodzeniem. W tym roku wypada 24 listopada. Od lat w Stanach Zjednoczonych ogromne promocje przyciągają rocznie tysiące klientów, którzy ustawiają się w kolejkach po produkty, ubrania i sprzęt AGD w niezwykle niskich cenach. Promocja ta pojawiła się również w Polsce i już od kilku lat cieszy się zainteresowaniem. Jakie zniżki czekają nas w tym roku? Sklepy dopiero w ostatniej chwili ogłaszają obowiązującą zniżkę, jednak można spekulować na podstawie promocji z lat ubiegłych.

W Rossmanie w piątek 24 listopada startuje okazyjna promocja na perfumy. Za cenę jednego opakowania kupimy dwa, a oferta dotyczy również zestawów prezentowych. Oferta dotyczy również asortymentu online.

Zara co roku organizuje promocję 30% przez kilka godzin. To właśnie ona w ubiegłych latach przyciągnęła najwięcej klientów, dlatego warto też poszukiwane ubrania zakupić przez stronę internetową, gdzie promocja też obowiązuje.  Z obniżką kupimy też artykuły z Zara Home, dlatego warto zawczasu zdecydować się, co chcemy zakupić. Do koncernu Inditex wraz z Zarą należą również Bershka i Stradivarius, dlatego możemy tam spodziewać się podobnych obniżek.

W H&M obniżki sięgają aż 60%. Oferta rozciąga się na setki produktów. W ubiegłych latach producent zaoferował także promocję -50% na drugi produkt.

Polskie sklepy Reserved i Mohito w ubiegłych latach również ogłosiły promocję -50% na drugą, tańszą rzecz.

Oprócz tego, promocji spodziewać się możemy w wielu innych sklepach, gdyż Black Friday na dobre zagościł już w Polsce. Wyprzedażowe szaleństwo potrwa kilka godzin lub przeciągnie się do weekendu, dlatego warto skorzystać z tej przedświątecznej okazji.

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie