Blog - Najnowsze informacje o promocjach


08.11
2017
1209

Okrycie na zimę – ciepła kurtka czy płaszcz?

Okrycie na zimę – ciepła kurtka czy płaszcz?

Na zewnątrz jest coraz zimniej i niedługo trzeba będzie schować jesienne okrycia do szafy. W tej sytuacji warto się wybrać do centrum handlowego i kupić kurtkę puchową lub płaszcz na zimę. Na co się zdecydować? Czy któraś z tych rzeczy jest wyraźnie cieplejsza? Dowiedz się!

Co roku na zimę popularnością cieszą się kurtki puchowe. Dlaczego? To niezwykle lekkie oraz  nieprzemakalne okrycia, które znakomicie chronią przed niskimi temperaturami, chłodnym wiatrem i opadami śniegu. Gwarantują również wygodę, co jest bardzo ważne podczas codziennego funkcjonowania. Jak wybrać dobrą kurtkę puchową? Najpierw trzeba sprawdzić metkę i przeczytać z jakiego materiału zostało wykonane okrycie. Najlepiej jeśli zrobione jest z prawdziwego puchu lub mieszanki puchu z pierzem.

Alternatywą dla kurtki puchowej jest płaszcz wełniany, który świetnie sprawdzi się na mroźną aurę. Wełniany materiał dobrze zatrzymuje ciepło, skutecznie odprowadza wilgoć, jest sprężysty i nie pochłania zapachów. Warto pamiętać, że im więcej wełny w naszym płaszczu, tym lepiej. Jeśli zimowy płaszcz zawiera mniej niż 50% tego materiału, lepiej w niego nie inwestować, ponieważ nie zapewni nam właściwej ochrony przed zimnem. To okrycie jest również doskonałą propozycją, dla wszystkich którzy lubią ubierać się w eleganckie stylizacje.

Co wybrać na zimę? Obie propozycje zapewnią nam ciepło i komfort, jednak kurtka puchowa jest zdecydowania tańsza. Za jakościowy płaszcz wełniany trzeba zapłacić nawet 1000 złotych!

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie