Blog - Najnowsze informacje o promocjach


07.11
2017
1209

Atrakcje i promocje z okazji finału Dni Bohatera Domu w Leroy Merlin!

Atrakcje i promocje z okazji finału Dni Bohatera Domu w Leroy Merlin!

Dni Bohatera Domu w Leroy Merlin, to wyjątkowe święto dla wszystkich, którzy lubią oferty z produktami z kategorii Dom i Ogród. W 58 sklepach sieci handlowej na klientów czekają wyjątkowe promocje, konkursy, specjalna loteria i wiele innych atrakcji! Co trzeba wiedzieć o tej akcji promocyjnej? Ile potrwa?

Podczas Dni Bohatera Domu, klienci znajdą w sklepach Leroy Merlin produkty z działów: Budowa, Technika, Projekt, Dekoracje i Ogród, które zostały przecenione nawet o 30%! To świetna okazja by kupić potrzebne rzeczy do remontu mieszkania lub porządkowania ogrodu.

Dodatkowo, sieć przygotowała też konkursy z nagrodami. W pierwszym wystarczy wstawić zdjęcie przedstawiające, jak bawisz się na Dniach Bohatera Domu na profilu facebookowym Leroy Merlin. Można wygrać piłkę i koszulkę kibica. Drugi konkurs polega na tym, żeby kupić dwie dowolne rzeczy Command, udekorować nimi mieszkanie i wysłać zdjęcie na adres konkursleroymerlin@albedomarketing.pl. Zwycięzcy otrzymają karty upominkowe na zakupy.

Na klientów czeka też specjalna loteria „Maluj i wygraj”. Trzeba kupić 2,5 litra kolorowej farby Dulux i wiząć udział w losowaniu. Codziennie do wygrania 1 karta podarunkowa o wartości 5 tys. zł i 50 kart o wartości 100 zł.

Dni Bohatera Domu trwają od 4 listopada i skończą się 19 listopada.

Kategorie: Porównania
Tagi: Leroy Merlin, leroy merlin gazetka, Leroy

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie