Blog - Najnowsze informacje o promocjach


02.11
2017
1209

Jak się ubrać na jesienną wycieczkę rowerową?

Jak się ubrać na jesienną wycieczkę rowerową?

Jesień, to trudna pora roku do uprawiania sportu, jednak jeśli nie pada i nie jest bardzo zimno można wybrać się na wycieczkę rowerową. W co się ubrać na rower by czuć się komfortowo i nie zmarznąć? Doradzamy!

Zacznijmy od okrycia głowy. Najlepiej założyć czapkę z daszkiem i kaptur, w razie deszczu uchronią nas przed przemoczeniem. Gdy wybieramy się na wycieczkę rowerową na trudniejszy teren, to wtedy należy zaopatrzyć się w czapkę z polaru i obowiązkowo kask. Następnie warto ochronić swoją szyję poprzez szalik, komin lub wysoki kołnierz od kurtki.

Kolejną ważną kwestią jest nieprzewiewna i wodoodporna kurtka, która będzie zarazem wygodna i wytrzymała. Wyposażenie kurtki powinno zawierać odpinany kaptur, wysoki kołnierz oraz przedłużoną tylną część materiału. W sklepach znajdziemy wiele ofert z takimi kurtkami.

Zwykle podczas jazdy na rowerze najwięcej przyjemności zabierają niewłaściwie dobrane spodnie. Nie mogą być szerokie, ponieważ ograniczą nasze ruchy i będą zawadzały o szprychy. Jaki rodzaj spodni na rower kupić? Świetnie sprawdzą się obcisłe, które cechują się lekkością i odpornością na zimno.

Gdy na zewnątrz jest chłodna aura trzeba założyć też rękawiczki. W przypadku jazdy na rowerze, dłonie bez żadnego okrycia narażone są na wysuszenie i zmarznięcie.

Więcej wpisów z bloga

Kiedy nie zrobisz zakupów?  Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]
Poradnik
14.01
2019
1209

Kiedy nie zrobisz zakupów? Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]

W 2018 roku weszła w życie ustawa o ograniczeniu handlu w niedziele. Zakaz ten wywołuje wiele kontrowersji po dziś dzień. W 2019 roku sklepy będą zamknięte jeszcze częściej…

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie