Blog - Najnowsze informacje o promocjach


02.11
2017
1209

Jak się ubrać na jesienną wycieczkę rowerową?

Jak się ubrać na jesienną wycieczkę rowerową?

Jesień, to trudna pora roku do uprawiania sportu, jednak jeśli nie pada i nie jest bardzo zimno można wybrać się na wycieczkę rowerową. W co się ubrać na rower by czuć się komfortowo i nie zmarznąć? Doradzamy!

Zacznijmy od okrycia głowy. Najlepiej założyć czapkę z daszkiem i kaptur, w razie deszczu uchronią nas przed przemoczeniem. Gdy wybieramy się na wycieczkę rowerową na trudniejszy teren, to wtedy należy zaopatrzyć się w czapkę z polaru i obowiązkowo kask. Następnie warto ochronić swoją szyję poprzez szalik, komin lub wysoki kołnierz od kurtki.

Kolejną ważną kwestią jest nieprzewiewna i wodoodporna kurtka, która będzie zarazem wygodna i wytrzymała. Wyposażenie kurtki powinno zawierać odpinany kaptur, wysoki kołnierz oraz przedłużoną tylną część materiału. W sklepach znajdziemy wiele ofert z takimi kurtkami.

Zwykle podczas jazdy na rowerze najwięcej przyjemności zabierają niewłaściwie dobrane spodnie. Nie mogą być szerokie, ponieważ ograniczą nasze ruchy i będą zawadzały o szprychy. Jaki rodzaj spodni na rower kupić? Świetnie sprawdzą się obcisłe, które cechują się lekkością i odpornością na zimno.

Gdy na zewnątrz jest chłodna aura trzeba założyć też rękawiczki. W przypadku jazdy na rowerze, dłonie bez żadnego okrycia narażone są na wysuszenie i zmarznięcie.

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie