Blog - Najnowsze informacje o promocjach


31.10
2017
1209

Sprzedaż produktów w Biedronce znacznie wzrosła

Sprzedaż produktów w Biedronce znacznie wzrosła

Biedronka jest jednym z najpopularniejszych sklepów w naszym kraju i cały czas ściga się z konkurencją o pozyskiwanie nowych klientów. Według informacji przedsiębiorstwa Jeronimo Martins w Biedronce znacznie wzrosła sprzedaż produktów, co oznacza, że dyskont zyskuje coraz większą popularność i niedługo może stać się samodzielnym liderem sieci handlowych w Polsce.

Właściciel Biedronki – Jeronimo Martins przedstawiło wyniki sprzedaży po trzech kwartałach 2017 roku. Okazuje się, że sprzedaż produktów zwiększyła się o 12,6 proc. w euro i 10,5 proc. w złotych, do około 2,8 mld euro. Jak przełożyło się to na zyski? Po 9 miesiącach w 2017 roku, zysk wyniósł 285 mln euro. Ogólna sprzedaż wzrosła o 11,1%, czyli o 11,9 mld euro.

"Zakładamy, że otoczenie w Polsce pozostanie wymagające. Można spodziewać się dużej konkurencji i presji na koszty, zwłaszcza koszty pracy. Biedronka jest jednak przekonana, że utrzyma relatywnie stabilną marżę EBITDA w tym roku, skupiając się na sprzedaży" – w ten sposób przedsiębiorstwo Jeronimo Martins skomentowało wzrostowe wyniki sprzedaży.

Co wpłynęło na sprzedażowy sukces Biedronki? Z pewnością jakość i przystępna cena produktów. Dodatkowo, w Biedronce coraz częściej można znaleźć ciekawe i innowacyjne oferty z produktami. Dobrym przykładami są: akcja „Gang Świeżaków 2”, która do tej pory cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów oraz oferta „Biedronka smakuje domem”, proponująca wyjątkowe smaki kuchni polskiej.

Kategorie: Recenzje
Tagi: Biedronka, sprzedaż, wzrost sprzedaży

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie