Blog - Najnowsze informacje o promocjach


31.10
2017
1209

Sprzedaż produktów w Biedronce znacznie wzrosła

Sprzedaż produktów w Biedronce znacznie wzrosła

Biedronka jest jednym z najpopularniejszych sklepów w naszym kraju i cały czas ściga się z konkurencją o pozyskiwanie nowych klientów. Według informacji przedsiębiorstwa Jeronimo Martins w Biedronce znacznie wzrosła sprzedaż produktów, co oznacza, że dyskont zyskuje coraz większą popularność i niedługo może stać się samodzielnym liderem sieci handlowych w Polsce.

Właściciel Biedronki – Jeronimo Martins przedstawiło wyniki sprzedaży po trzech kwartałach 2017 roku. Okazuje się, że sprzedaż produktów zwiększyła się o 12,6 proc. w euro i 10,5 proc. w złotych, do około 2,8 mld euro. Jak przełożyło się to na zyski? Po 9 miesiącach w 2017 roku, zysk wyniósł 285 mln euro. Ogólna sprzedaż wzrosła o 11,1%, czyli o 11,9 mld euro.

"Zakładamy, że otoczenie w Polsce pozostanie wymagające. Można spodziewać się dużej konkurencji i presji na koszty, zwłaszcza koszty pracy. Biedronka jest jednak przekonana, że utrzyma relatywnie stabilną marżę EBITDA w tym roku, skupiając się na sprzedaży" – w ten sposób przedsiębiorstwo Jeronimo Martins skomentowało wzrostowe wyniki sprzedaży.

Co wpłynęło na sprzedażowy sukces Biedronki? Z pewnością jakość i przystępna cena produktów. Dodatkowo, w Biedronce coraz częściej można znaleźć ciekawe i innowacyjne oferty z produktami. Dobrym przykładami są: akcja „Gang Świeżaków 2”, która do tej pory cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów oraz oferta „Biedronka smakuje domem”, proponująca wyjątkowe smaki kuchni polskiej.

Kategorie: Recenzje
Tagi: Biedronka, sprzedaż, wzrost sprzedaży

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie