Blog - Najnowsze informacje o promocjach


30.10
2017
1209

Kuchnia azjatycka w Biedronce!

Kuchnia azjatycka w Biedronce!

Biedronka proponuje niezwykłą ofertę z produktami z kuchni azjatyckiej. Poznaj wyjątkowe smaki wschodu  i ugotuj pyszną potrawę! Od kiedy zacznie obowiązywać nowa oferta popularnego dyskontu? Jakie produkty w niej znajdziemy? Dowiedz się!

Produkty z kuchni azjatyckiej będzie można kupować we wszystkich sklepach Biedronki od 27 października do 12 listopada. Warto z niej skorzystać, ponieważ to niezwykła szansa na odkrycie smaków wschodu!

W ofercie znajdziemy jagnięcinę po indyjsku w marynacie z m.in. kolendry, kurkumy, kardamonu, kminu rzymskiego i jogurtu naturalnego. Kosztuje tylko 3,49 złotych. Do tego warto kupić ryż basmati Supreme za 2,99 złotych, który charakteryzuje się delikatnym aromatem i smakiem. Świetną propozycją są też sosy Patak’s: pomidorowy Tikka Masala, pomidorowy Mild Curry i śmietanowy  Korma. Koszt, to zaledwie 4,49 złotych za słoik. Do smażenia, gotowania i pieczenia najlepiej sprawdzi się olej kokosowy Vitanella za 6,99 złotych.

Na co jeszcze warto się skusić? Na pewno na pierożki Gyoza Go Asia, do wyboru z kurczakiem lub warzywami oraz pierożki Chamucas z mięsem. Pierwsze kosztują 5,99, drugie 8,99 złotych. Warto spróbować też klasycznego dania kuchni wietnamskiej, czyli sajgonek, ich cena to 5,99 złotych.

Na klientów Biedronki czeka też wiele innych produktów, pochodzących z różnych regionów Azji oraz przepisy i porady, dzięki którym będzie można ugotować obiad i dowiedzieć się ciekawych rzeczy! 

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie