Blog - Najnowsze informacje o promocjach


30.10
2017
1209

Kuchnia azjatycka w Biedronce!

Kuchnia azjatycka w Biedronce!

Biedronka proponuje niezwykłą ofertę z produktami z kuchni azjatyckiej. Poznaj wyjątkowe smaki wschodu  i ugotuj pyszną potrawę! Od kiedy zacznie obowiązywać nowa oferta popularnego dyskontu? Jakie produkty w niej znajdziemy? Dowiedz się!

Produkty z kuchni azjatyckiej będzie można kupować we wszystkich sklepach Biedronki od 27 października do 12 listopada. Warto z niej skorzystać, ponieważ to niezwykła szansa na odkrycie smaków wschodu!

W ofercie znajdziemy jagnięcinę po indyjsku w marynacie z m.in. kolendry, kurkumy, kardamonu, kminu rzymskiego i jogurtu naturalnego. Kosztuje tylko 3,49 złotych. Do tego warto kupić ryż basmati Supreme za 2,99 złotych, który charakteryzuje się delikatnym aromatem i smakiem. Świetną propozycją są też sosy Patak’s: pomidorowy Tikka Masala, pomidorowy Mild Curry i śmietanowy  Korma. Koszt, to zaledwie 4,49 złotych za słoik. Do smażenia, gotowania i pieczenia najlepiej sprawdzi się olej kokosowy Vitanella za 6,99 złotych.

Na co jeszcze warto się skusić? Na pewno na pierożki Gyoza Go Asia, do wyboru z kurczakiem lub warzywami oraz pierożki Chamucas z mięsem. Pierwsze kosztują 5,99, drugie 8,99 złotych. Warto spróbować też klasycznego dania kuchni wietnamskiej, czyli sajgonek, ich cena to 5,99 złotych.

Na klientów Biedronki czeka też wiele innych produktów, pochodzących z różnych regionów Azji oraz przepisy i porady, dzięki którym będzie można ugotować obiad i dowiedzieć się ciekawych rzeczy! 

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie