Blog - Najnowsze informacje o promocjach


27.10
2017
1209

Bezpieczne zakupy przez internet

Bezpieczne zakupy przez internet

Coraz więcej z nas korzysta z możliwości robienia zakupów on-line. Produkty dostępne w sieci są zazwyczaj tańsze, a sam proces ich zamawiania jest szybki i przyjemny. Dodatkowo, różnorodność oferowanego w sklepach internetowych asortymentu jest na tyle duża, że każdy znajdzie coś dla siebie. Jak jednak sprawić żeby zakupy przez internet było nie tylko przyjemne, ale także bezpieczne? 

  1. Rozmiar

Aby uniknąć przykrej niespodzianki nie dopięcia się w zakupionej rzeczy warto wcześniej poznać swoje wymiary. Większość sklepów internetowych przy aukcji podaje szczegółowe wymiary produktu, dzięki którym będziemy w stanie ocenić czy dana rzecz będzie dobrze na nas leżeć.

  1. Zwroty i reklamacje

Według polskiego prawa każdą zakupioną w internecie rzecz możemy zwrócić lub w razie wykrycia wady – zareklamować. Ustawowo, na zwrot towaru przewidziane jest 14 dni. Reklamacje rozpatrywane są jednak indywidualnie przez sprzedawcę dlatego przed zakupem powinno się zwrócić uwagę na okres gwarancyjny danego produktu.

  1. Sprawdzony sprzedawca

Założenie sklepu internetowego nie jest niczym trudnym. Dlatego lepiej nie robić zakupów u sprzedawców, którzy nie mają opinii od klientów, sprzedają swoje produkty w wyjątkowo niskich cenach lub nie udostępniają informacji o firmie. Warto postawić na duże, sprawdzone sklepy internetowe.

Kategorie: Poradnik
Tagi: zakupy online, Zakupy przez internet

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie