Blog - Najnowsze informacje o promocjach


25.10
2017
1209

1 listopada – wyjątkowy dzień, do którego warto się przygotować

1 listopada – wyjątkowy dzień, do którego warto się przygotować

Dzień Wszystkich Świętych jest szczególną okazją dla nas wszystkich. Wtedy odwiedzamy naszych bliskich zmarłych na cmentarzach i oddajemy im szacunek poprzez dekorowanie grobów wieńcami z kwiatów i zniczami. 1 listopada to też stresujący czas, który wiąże się z wieloma obowiązkami i planowaniem. Jak dobrze przygotować się do tego dnia i spędzić go w spokojny sposób?

Stres podczas 1 listopada najczęściej spowodowany jest kupowaniem wieńców i zniczy na ostatnią chwilę. Po pierwsze musimy wydać o wiele więcej pieniędzy, ponieważ wtedy nie obowiązują już żadne promocje. Kolejnym powodem są duże kolejki przy kasach i mały asortyment. Co zrobić by tego uniknąć? Wystarczy kilka dni wcześniej wybrać się do jednego z supermarketów i spokojnie zaopatrzyć się we wszystkie potrzebne rzeczy. Pozwoli nam to na uniknięcie stresowych sytuacji i skupienie się na oddaniu pamięci zmarłym.

Z pewnością warto też zaplanować, jakie cmentarze odwiedzimy 1 listopada. Niestety, nie jesteśmy w stanie pojechać na wszystkie, zwłaszcza jeżeli są od siebie oddalone dużymi odległościami. Niektórzy to lekceważą i za wszelką cenę chcą być na wszystkich grobach bliskich zmarłych. Zazwyczaj się nie udaje i mamy do siebie niepotrzebne pretensje. Wydaje się, że lepszym rozwiązaniem jest 2 lub 3-dniowy urlop. Wtedy będziemy mieć pewność, że wszędzie zdążymy.

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie