Blog - Najnowsze informacje o promocjach


25.10
2017
1209

Jak wprowadzić ciepły nastrój do mieszkania na jesień?

Jak wprowadzić ciepły nastrój do mieszkania na jesień?

Ciepłe, przytulne wnętrze do którego wracamy jesiennymi wieczorami to skarb. Dlatego warto zadbać o wystrój i atmosferę panującą w naszym domu. Mieszkanie powinno być komfortowe oraz wprawiać nas w relaksujący nastrój. Jak wprowadzić go do mieszkania? Mamy na to kilka prostych sposobów!

  1. Materiały

Aby wnętrze było przytulne należy zadbać o odpowiedni wybór dywanów i zasłon. Bez dywanu pokój może wydawać się zimny. Na zimniejsze pory roku (i nie tylko!) najlepiej wybrać dywan z dłuższym włosiem typu shaggy. Doskonale sprawdzi się również wykładzina, która zakryje całą powierzchnię podłogi. To rozwiązane polecane szczególnie w przypadku starszych mieszkań, w których chcemy zakryć podłogę. Ważną kwestią są także zasłony. Nie muszą one pełnić tylko funkcji ochrony przed ciekawskim wzrokiem sąsiadów. Grube, mięsiste materiały ciekawie dopełnią wnętrze na zimę. W przypadku większych mieszkań śmiało możemy zdecydować się na szalone kolory i wzory.

  1. Dodatki

Jak wiadomo, często to dodatki „tworzą” wnętrze. Dlatego też warto zadbać o ich odpowiedni dobór w jesienno-zimowych porach. Na zimniejsze dni świetnie sprawdzą się aromatyczne świece, małe eko-kominki i ciepłe, miękkie dodatki w postaci ciekawych poszewek na poduszki, koców i narzut.

  1. Oświetlenie

Wspaniały klimat we wnętrzu zapewni nam odpowiednio dopasowane oświetlenie. Najlepiej wybierać żarówki dające światło w ciepłym odcieniu. Do stworzenia odpowiedniego klimatu nie wystarczy nam tylko oświetlenie sufitowe – warto zainwestować także w dodatkowe lampy stojące i biurkowe.

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie