Blog - Najnowsze informacje o promocjach


24.10
2017
1209

Lidl wprowadza do oferty cheeseburgery !

Lidl wprowadza do oferty cheeseburgery !

To nowość na polskim rynku dyskontów. Popularna sieć Lidl zdaje się podjąć wyzwanie i stawić czoła największym sieciom fast-foodów oferując w swoim asortymencie ciepłe cheesburgery. Produkt można już kupić w kilkunastu sklepach w Polsce. Czy ten pomysł się przyjmie?

Klienci oceniają produkt jako smaczny, niektórzy mówią nawet o wyższości burgera nad propozycjami z popularnych fast-foodowych sieciówek. Lidl planuje podbicie rynku szybkich przekąsek w niskich cenach. To, co odróżnia burgery Lidla od innych na rynku to wielkość, ilość dodatków oraz delikatność mięsa. Bułki używane do produkcji produktu są świeże i chrupkie.

Kiedy burgery trafią do stałej oferty Lidla w całej Polsce? Jak informuje sieć, oferta została wprowadzona już w kilkunastu punktach w Polsce. Istnieją jednak przesłanki wskazujące na to, że wkrótce może ona zostać standardem w całej Polsce. Ponadto, możliwe że do Lidla trafią także inne ciepłe przekąski do zjedzenia „na szybko”

– Cheeseburgery dostępne są w kilkunastu sklepach Lidl w Polsce. Jest to akcja testowa. Przeprowadzamy ją w odpowiedzi na prośby klientów. Nie wykluczamy, że produkty zostaną wprowadzone do asortymentu stałego na większą skalę. Nie wykluczamy, że w przyszłości będziemy wprowadzać do oferty inne kanapki czy burgery. Chcemy cały czas zaskakiwać naszych klientów nowymi produktami – mówi Aleksandra Robaszkiewicz ekspertka od PR sieci Lidl.

Kategorie: Recenzje
Tagi: burger, cheeseburger, Lidl, oferta, promocja

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Usługa Allegro Smart została wydłużona o kolejny miesiąc!
Super Promocje
19.05
2020
1209

Usługa Allegro Smart została wydłużona o kolejny miesiąc!

Czy wiesz co zrobić by skorzytsać z darmowej dostawy na Alegro?

Czytaj więcej »
Paulina Kopeć

Paulina Kopeć

Zobacz wszystkie