Blog - Najnowsze informacje o promocjach


24.10
2017
1209

Jaką wiązankę na grób wybrać?

Jaką wiązankę na grób wybrać?

Wiązanka kwiatowa jest najważniejszym elementem dekoracji płyty pomnikowej na Dzień Wszystkich Świętych. Nie wiesz na jaką się zdecydować? Pomożemy Ci wybrać wiązankę, która będzie ładnie wyglądać na grobie. Przeczytaj!

W tym roku wiązanki będą zrobione w barwach stonowanej czerwieni, bordo, różu i kolorów jesieni. Sklepy mają do zaoferowania piękne kompozycje z prawdziwych kwiatów tj. lilie, chryzantemy i anturium, które udekorowane są  jesiennymi liśćmi, gałązkami dzikiej róży, owocami głogu i szyszkami. Naturalna wiązanka ładnie prezentuje się na grobie i wyróżnia się niezwykłymi walorami estetycznymi. Trzeba się liczyć z tym, że po kilku dniach wieniec naturalny straci piękno.

Sporą popularnością cieszą się też wiązanki sztuczne.  Jakie kompozycje będą popularne na 1 listopada? Na pewno będzie można kupić sztuczne wieńce zrobione z kwiatów tj. gerbery, piwonie i róże oraz kwiatów polnego ostu, wierzbowych witek i dębowych gałązek czy bluszczu. Zainwestowanie w taką wiązankę to dobra decyzja, ponieważ przez długi czas nie straci walorów estetycznych i jest zdecydowanie tańsza od naturalnej.

Większość wiązanek w tym roku na 1 listopada, może mieć stonowane kształty i barwy, co sprawi wrażenie jakby były spowite mgłą. W ten sposób osiągną niezwykły jesienny wygląd.

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie