Blog - Najnowsze informacje o promocjach


23.10
2017
1209

E-book czy tablet – co lepsze do czytania?

E-book czy tablet – co lepsze do czytania?

Obecnie papierowe książki kojarzą się z czymś przestarzałym. Dlaczego? Ludzie wolą korzystać z nowoczesnych rozwiązań i czytają literaturę na e-bookach lub tabletach. Z którego sprzętu korzysta się lepiej? Jakie mają wady i zalety? Dowiedz się więcej!

Uniwersalność tabletu

Tablety zawierają mnóstwo funkcji, które zapewniają nam rozrywkę i wysoką jakość wizualną. Można na nich m.in. grać w emocjonujące gry, szukać wiadomości w internecie, oglądać filmy i czytać książki lub gazety. Tablet ma wysoką wydajność, jasny obraz, dzięki któremu możemy czytać w ciemności oraz wysoką rozdzielczości ekranu. Niestety, na dłuższą metę nie jest dobrym sprzętem do czytania. Dlaczego? Po kliku godzinach użytkowania będą bolały nas oczy i nie można tego lekceważyć, ponieważ możemy sobie w ten sposób uszkodzić wzrok. Poza tym bateria w tablecie rozładowuje się dość szybko, a samo urządzenie jest cięższe i większe od e-booka.

E-book idealnym rozwiązaniem?

Korzystanie z e-booka to czysta przyjemność, ponieważ zapewnia nam dostęp do nowości książkowych, ekran nie męczy oczu, a obraz jest czytelny i przypomina prawdziwą książkę. Dodatkowo, zawiera trwałą baterię, dzięki której możemy spokojnie czytać przez długi czas. E-book jest niedużym i lekkim urządzeniem oraz kosztuje w porównaniu do tabletu znacznie mniej. Czy ma wady? Na pewno, jednak są na tyle małe, że szkoda się nimi przejmować. Bez wątpienia polecamy ten sprzęt!

Kategorie: Porównania
Tagi: e-book, ebooki, tablet, tablety, książki

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie