Blog - Najnowsze informacje o promocjach


23.10
2017
1209

E-book czy tablet – co lepsze do czytania?

E-book czy tablet – co lepsze do czytania?

Obecnie papierowe książki kojarzą się z czymś przestarzałym. Dlaczego? Ludzie wolą korzystać z nowoczesnych rozwiązań i czytają literaturę na e-bookach lub tabletach. Z którego sprzętu korzysta się lepiej? Jakie mają wady i zalety? Dowiedz się więcej!

Uniwersalność tabletu

Tablety zawierają mnóstwo funkcji, które zapewniają nam rozrywkę i wysoką jakość wizualną. Można na nich m.in. grać w emocjonujące gry, szukać wiadomości w internecie, oglądać filmy i czytać książki lub gazety. Tablet ma wysoką wydajność, jasny obraz, dzięki któremu możemy czytać w ciemności oraz wysoką rozdzielczości ekranu. Niestety, na dłuższą metę nie jest dobrym sprzętem do czytania. Dlaczego? Po kliku godzinach użytkowania będą bolały nas oczy i nie można tego lekceważyć, ponieważ możemy sobie w ten sposób uszkodzić wzrok. Poza tym bateria w tablecie rozładowuje się dość szybko, a samo urządzenie jest cięższe i większe od e-booka.

E-book idealnym rozwiązaniem?

Korzystanie z e-booka to czysta przyjemność, ponieważ zapewnia nam dostęp do nowości książkowych, ekran nie męczy oczu, a obraz jest czytelny i przypomina prawdziwą książkę. Dodatkowo, zawiera trwałą baterię, dzięki której możemy spokojnie czytać przez długi czas. E-book jest niedużym i lekkim urządzeniem oraz kosztuje w porównaniu do tabletu znacznie mniej. Czy ma wady? Na pewno, jednak są na tyle małe, że szkoda się nimi przejmować. Bez wątpienia polecamy ten sprzęt!

Kategorie: Porównania
Tagi: e-book, ebooki, tablet, tablety, książki

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie