Blog - Najnowsze informacje o promocjach


20.10
2017
1209

Promocja 1+1 na perfumy w Rossmannie!

Promocja 1+1 na perfumy w Rossmannie!

Przed dwoma tygodniami w Rossmannie można było skorzystać z oferty promocyjnej – 55% na wszystkie kosmetyki do makijażu. Na kolejną niespodziankę od popularnej drogerii nie trzeba było długo czekać! Tym razem przecenione zostały perfumy. Co trzeba wiedzieć o nowej promocji Rossmanna? Od kiedy zacznie obowiązywać zniżka na zapachy?

Najnowsza oferta Rossmanna, w której kupimy perfumy w promocyjnej cenie, zacznie obowiązywać od 24 listopada w Black Friday i skończy się w niedzielę 26 listopada. Zniżka 1+1 polega na tym, że jeśli kupimy jedno opakowanie wybranych perfum, drugie otrzymamy gratis. Ze specjalnej promocji będzie można skorzystać tylko w sklepie online drogerii.

To rozwiązanie jest niezwykle wygodne, ponieważ nie trzeba będzie tracić czasu w kolejkach i martwić się o to czy ktoś nie sprzątnie nam sprzed nosa wybranych perfum. Koniec listopada to też dobry moment, żeby kupić prezenty dla swoich bliskich na Święta Bożego Narodzenia.

Jakie marki zapachów dla pań i mężczyzn znajdziemy w promocji 1+1 Rossmanna? Moschino, Burberry, Calvin Klein, Hugo Boss i DKNY. To nie wszystko! Wybór wód toaletowych i perfumowanych będzie ogromny i różnorodny. Do tego można też pokusić się o specjalne zestawy z perfumami.

 

Kategorie: Porównania
Tagi: Rossmann, drogeria, perfumy, kosmetyki

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Kiedy nie zrobisz zakupów?  Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]
Poradnik
14.01
2019
1209

Kiedy nie zrobisz zakupów? Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]

W 2018 roku weszła w życie ustawa o ograniczeniu handlu w niedziele. Zakaz ten wywołuje wiele kontrowersji po dziś dzień. W 2019 roku sklepy będą zamknięte jeszcze częściej…

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie