Blog - Najnowsze informacje o promocjach


20.10
2017
1209

Promocja 1+1 na perfumy w Rossmannie!

Promocja 1+1 na perfumy w Rossmannie!

Przed dwoma tygodniami w Rossmannie można było skorzystać z oferty promocyjnej – 55% na wszystkie kosmetyki do makijażu. Na kolejną niespodziankę od popularnej drogerii nie trzeba było długo czekać! Tym razem przecenione zostały perfumy. Co trzeba wiedzieć o nowej promocji Rossmanna? Od kiedy zacznie obowiązywać zniżka na zapachy?

Najnowsza oferta Rossmanna, w której kupimy perfumy w promocyjnej cenie, zacznie obowiązywać od 24 listopada w Black Friday i skończy się w niedzielę 26 listopada. Zniżka 1+1 polega na tym, że jeśli kupimy jedno opakowanie wybranych perfum, drugie otrzymamy gratis. Ze specjalnej promocji będzie można skorzystać tylko w sklepie online drogerii.

To rozwiązanie jest niezwykle wygodne, ponieważ nie trzeba będzie tracić czasu w kolejkach i martwić się o to czy ktoś nie sprzątnie nam sprzed nosa wybranych perfum. Koniec listopada to też dobry moment, żeby kupić prezenty dla swoich bliskich na Święta Bożego Narodzenia.

Jakie marki zapachów dla pań i mężczyzn znajdziemy w promocji 1+1 Rossmanna? Moschino, Burberry, Calvin Klein, Hugo Boss i DKNY. To nie wszystko! Wybór wód toaletowych i perfumowanych będzie ogromny i różnorodny. Do tego można też pokusić się o specjalne zestawy z perfumami.

 

Kategorie: Porównania
Tagi: Rossmann, drogeria, perfumy, kosmetyki

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie