Blog - Najnowsze informacje o promocjach


19.10
2017
1209

Seniorzy znajdą w Lidlu ciekawe oferty wycieczek!

Seniorzy znajdą w Lidlu ciekawe oferty wycieczek!

Akcja „Lidl podróże” od dłuższego czasu z powodzeniem funkcjonuje w popularnym dyskoncie. Klienci chętnie sprawdzają i korzystają z ofert wycieczek regionalnych i zagranicznych. Każda propozycja podróży cechuje się atrakcjami, dobrymi warunkami kwaterowymi oraz dość niską ceną. Tym razem przygotowano ofertę podróży dla seniorów. Co w niej znajdziemy?

Jakie propozycje wycieczek czekają na Seniorów w Lidlu?

Ciekawą ofertą jest podróż autokarowa po Serbii w Sylwestra i Nowy Rok w cenie 1599 złotych od osoby. Seniorzy mogą liczyć na zakwaterowanie, transport, ubezpieczenie, opiekę pilota, program turystyczny, zabawę sylwestrową z uroczystą kolacją i muzyką na żywo oraz nieograniczoną ilość napojów. Brzmi interesująco, prawda?

Dla odważnych proponuje się dziesięciodniową wycieczkę objazdową po Chinach, w której główną atrakcją będzie wyjątkowy kurs gotowania. W ramach wyjazdu gwarantowany jest przelot, transfery z lotniska, zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę polskiego pilota, zwiedzanie oraz kurs gotowania potraw kuchni chińskiej. Koszt to 3599 złotych od osoby.

Seniorzy, którzy wolą wypocząć w Polsce mogą skorzystać ze specjalnej podróży do podkrakowskich Michałowic, gdzie znajduje się kurort Szary Residence. Obiekt ma do zaproponowania nocleg, wyżywienie i atrakcje tj. nieograniczony dostęp do siłowni, możliwość skorzystania z sauny i jacuzzi oraz nauka jazdy konnej dla seniorów. Poza tym można też podziwiać piękno natury, której w tym miejscu nie brakuje. Za jedną osobę trzeba będzie zapłacić 369 złotych.

To nie wszystkie propozycje wycieczek w ramach „Lidl podróże”, więcej można dowiedzieć się w każdym sklepie Lidla. Zachęcamy!

Kategorie: Porównania
Tagi: Lidl, gazetka lidl, lidl gazetka, oferta lidl

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie