Blog - Najnowsze informacje o promocjach


17.10
2017
1209

Gdzie pojechać na wakacje jesienią?

Gdzie pojechać na wakacje jesienią?

Podczas gdy większość z nas powoli wyjmuje z głębi szafy zimowe kurtki i akcesoria, w biurach podróży i nie tylko wciąż trwa sezon na wycieczki. Wczesna jesień to doskonały czas na urlop. Popularne kurorty są już wtedy mniej zatłoczone a temperatura pozwala na swobodne spacery przez cały dzień. Okazuje się także, że to właśnie teraz najbardziej opłaca się wybrać na urlop w cieplejszym miejscu. Jesienią, popularne wycieczki przeceniane są nawet o 30% ! Poniżej prezentujemy kilka ciekawych pomysłów na udany urlop jesienią.

Teneryfa

To największa z archipelagu Wysp Kanaryjskich. Jest również najciekawsza, oferuje turystom słońce nawet pod koniec października, piękne plaże z ciemnym piaskiem oraz niezliczoną ilość atrakcji m.in. surfing czy też wspinaczkę na najwyższy szczyt Hiszpanii – wulkan El Teide.

Maroko

Kraj ten to połączenie kultury arabskiej z tradycjami lokalnych plemion a także nutami europejskich zwyczajów, które przywędrowały tam wraz z turystami. To jedna z najpopularniejszych destynacji wakacyjnych na kontynencie afrykańskim. Spotkasz się tu z bogactwem kolorów, postaci orientu a także oryginalnymi potrawami. Na miłośników aktywnego wypoczynku czekają plaże z wysokimi falami, idealne dla surferów.

Egipt

Najtańszą opcją zagranicznego wyjazdu na jesień z gwarantowaną dobrą pogodą będzie Egipt. Ceny wycieczek rozpoczynają się tam już od 1000 zł za tydzień. Piękne egipskie plaże zadowolą każdego turystę. Na miłośników wrażeń czekają tam piękne rafy koralowe dostępne do oglądania z bliska podczas nurkowania.

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie