Blog - Najnowsze informacje o promocjach


13.10
2017
1209

Halloweenowa impreza - jak ją zorganizować?

Halloweenowa impreza - jak ją zorganizować?

Impreza halloweenowa jest bardzo łatwa do przygotowania. Dzięki szerokiemu rozumieniu tego święta można zaszaleć. Własny dom możemy udekorować w straszny sposób.

Po pierwsze, warto pomyśleć o temacie przewodnim. Nawet jeżeli spotykamy się w niewielkim gronie zachęćmy znajomych do przebrania się. Niech to będą wampiry, postacie z horrorów, pasażerowie ze statku widmo. Pomysły na Halloween są ograniczone tylko przez wyobraźnię. Następnie warto zadbać o wnętrze. Kolorowe baloniki nie są odpowiednie. Niech balony będą czarne. Dodatkowy nastrój zrobią świece. W sklepach mamy wiele gadżetów dekoracyjnych, ale o wiele przyjemniej wykonać je samodzielnie.

Tradycyjnym pomysłem jest wydrążona dynia. Taka ze świecą w środku będzie stanowiła idealny gadżet łączący nasza imprezę z tradycją amerykańską, w której jest to święto zakorzenione. Przygotujmy misy ze słodyczami, nie tylko dla odwiedzających nas dzieci (coraz więcej z nich bierze przykład ze swoich rówieśników ze Stanów Zjednoczonych). Największy efekt możemy osiągnąć przez specjalnie przygotowane dania. Kostki lodu niech będą w strasznym kształcie (można kupić np. małe mózgi), soki niech będą w krwisto czerwonych kolorach.

Przygotujmy takie dania jak paluchy wiedźmy, parówki w cieście francuskim wyglądające jak mumie, na jajkach faszerowanych pająki z czarnych oliwek, muffiny w kształcie duchów, koniecznie co najmniej jedno danie zawierające w sobie dynię, dirt cake (ciasto z żelkowymi dżdżownicami), itd. W sieci można znaleźć wiele pomysłów na halloweenową wersję tradycyjnych dań . Domową imprezę można połączyć z oglądaniem horroru lub grą polegającą na opowiadaniu strasznych historii.

W Halloween najlepsze jest to, że impreza przygotowana w ten sposób będzie odpowiednia dla dorosłych i dzieci.

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie