Blog - Najnowsze informacje o promocjach


13.10
2017
1209

Znany polski kabaret promuje Biedronkę

Znany polski kabaret promuje Biedronkę

Od 12 października w sklepach Biedronki w całej Polsce klienci znajdą ponad 190 produktów z kuchni polskiej. W dyskontach można kupić między innymi: mięsa i wędliny, ryby oraz nabiał z różnych regionów naszego kraju! Rozpoczęła się też ogólnopolska promocja marketingowa – „Biedronka smakuje domem”, mająca na celu przekonać wszystkich do najnowszego asortymentu. Bierze w niej udział również znany kabaret Mumio, który występuje w humorystycznych spotach reklamowych.

W najnowszej ofercie produktów kuchni polskiej z Biedronki znajdziemy m.in. masło Czeladzkie, z Warmii czy Kościana, twarogi Kesem czy łowicki, lokalne śmietany, majonezy z czterech różnych regionów, kiełbasę krakowską suchą – tradycyjną, karczek sądecki tradycyjny i wiele innych pyszności. O wyjątkowości akcji „Biedronka smakuje domem” świadczy to, że asortyment zawiera oznaczenia, które informują o tym, że wszystko zostało wytworzone zgodnie z tradycją. Poza tym produkty wpisane są na specjalną listę Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi z oznaczeniem Gwarantowana Tradycyjna Specjalność (GTS).

Gdzie będzie można obejrzeć spoty reklamowe - „Biedronka smakuje domem” ? Na pewno w głównych stacjach telewizyjnych tj. TVP1, TVP2, Polsat, TVN, Puls, TVN 7 oraz Stopklatka TV. Emisja 30-sekundowych reklam zaczęła się 11 października i potrwa do 22 października. Zobaczymy je też na oficjalnym kanale Biedronki w serwisie YouTube. Tam znajdziemy również humorystyczne filmiki kabaretu Mumio.

 

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie