Blog - Najnowsze informacje o promocjach


12.10
2017
1209

Proste przebrania na Halloween - 3 pomysły

Proste przebrania na Halloween - 3 pomysły

Myśląc o prostych kostiumach na Halloween nasuwa się filmowy kostium z wielu filmów dla dzieci - prześcieradło zarzucone na głowę z wyciętymi otworami na oczy. Duch jest zawsze mile widziany na imprezie halloweenowej, ale warto ten kostium trochę zmodyfikować.

Zasłonięta głowa nie jest wygodna, warto wyciąć dziurę na głowę, a twarz zasłonić własnoręcznie wykonaną maską. Może być straszna, a może być zabawna. Atrybutem ducha są dzwoniące łańcuchy, kupimy je na metry w marketach budowlanych.

Mając w głowie horrory takie jak "Lśnienie" albo "Egzorcysta" mamy przed oczami straszne dzieci. To bardzo łatwy kostium do przygotowania, ale niestety odpowiedni głównie dla dziewczynek/kobiet. Potrzebujemy grzecznej, falbaniastej sukienki sięgającej do kolan. Warto wybrać się do second handu. Za kilka złotych znajdziemy tam prawdziwe perełki. Do tego białe rajstopki, grzeczne warkoczyki i lalka w ręku. I koniecznie krew kapiąca z szyi, z przegubów rąk lub wybranego miejsca na twarzy. Dodatkowym walorem będą podkrążone oczy. Efekt murowany.

Dla męskiej i damskiej części imprezy idealnym przebraniem jest wampir. Wampiry są bardzo modne w ostatnich latach i dzięki nowym filmom i książkom nie są już wyobrażane jako starszy pan z zaczesanymi włosami i dużym, czarnym kołnierzem. Wystarczy ubranie się na czarno, w garnitur, panie w dopasowane czarne sukienki odsłaniające dekolt lub nogę. Głównym elementem przebrania będą zęby. Do ich wykonania nadają się białe tipsy w najmniejszym rozmiarze. Tak, naprawdę chodzi o sztuczne paznokcie. Te najmniejsze można wyciąć i przypiłować na kształt wampirzych zębów, a przykleić je do własnych na krem mocujący do protez. Zęby utrzymają się przez wiele godzin. Efekt dopełni blada cera i krwisto czerwone usta.

Dzięki tym pomysłom zrobimy wielkie wrażenie na pozostałych gościach i nie wydamy fortuny w wypożyczalni kostiumów.

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie