Blog - Najnowsze informacje o promocjach


11.10
2017
1209

Najlepsze pomysły na udekorowanie grobów na 1 listopada

Najlepsze pomysły na udekorowanie grobów na 1 listopada

1 listopada już niedługo. To wyjątkowy dzień, w którym odwiedzamy naszych zmarłych bliskich na cmentarzu by uczcić ich pamięć. Podczas Wszystkich Świętych dekorujemy też groby zniczami, kwiatami i wiązankami. Jak zrobić to dobrze? Doradzamy jak właściwie udekorować groby, żeby wyglądały estetycznie.

Wybór wiązanki

Oferty z wiązankami sztucznymi można znaleźć przed 1 listopada w wielu supermarketach, kwiaciarniach lub na straganach. To świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą by dekoracja na grobie przetrwała przez długi czas. Cena takich wiązanek jest znacznie mniejsza od tych prawdziwych i nie oznacza to wcale, że są mniej jakościowe. W wiązanki z prawdziwych kwiatów również warto zainwestować, ponieważ cechują się dużą estetyką i wyrazistością. Niestety, po kilkudziesięciu dniach trzeba będzie je wyrzucić.

Oprócz wiązanki na grobie można też postawić naturalne chryzantemy w doniczce, które są sprzedawane w różnych kolorach a ich cena nie jest wysoka.

Znicze

Decyzja o kupnie zniczy zawsze sprawia wiele problemów i nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ ofert w sklepach jest za dużo. Najlepiej wybrać takie, które będą pasowały kolorystycznie do kwiatów wiązanki. Nie można zapomnieć też o tym, jak długo znicze mają się palić. W różnych sieciach handlowych znajdziemy lampki palące się nawet do 70 godzin! Obecnie ceny zniczy są dość niskie i opłaca się je kupić, sklepy proponują ciekawe okazje i promocyjne pakiety.

Kategorie: Poradnik
Tagi: groby, dekorowanie grobów, znicze, wiązanki, lampiony

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie