Blog - Najnowsze informacje o promocjach


11.10
2017
1209

Najlepsze pomysły na udekorowanie grobów na 1 listopada

Najlepsze pomysły na udekorowanie grobów na 1 listopada

1 listopada już niedługo. To wyjątkowy dzień, w którym odwiedzamy naszych zmarłych bliskich na cmentarzu by uczcić ich pamięć. Podczas Wszystkich Świętych dekorujemy też groby zniczami, kwiatami i wiązankami. Jak zrobić to dobrze? Doradzamy jak właściwie udekorować groby, żeby wyglądały estetycznie.

Wybór wiązanki

Oferty z wiązankami sztucznymi można znaleźć przed 1 listopada w wielu supermarketach, kwiaciarniach lub na straganach. To świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą by dekoracja na grobie przetrwała przez długi czas. Cena takich wiązanek jest znacznie mniejsza od tych prawdziwych i nie oznacza to wcale, że są mniej jakościowe. W wiązanki z prawdziwych kwiatów również warto zainwestować, ponieważ cechują się dużą estetyką i wyrazistością. Niestety, po kilkudziesięciu dniach trzeba będzie je wyrzucić.

Oprócz wiązanki na grobie można też postawić naturalne chryzantemy w doniczce, które są sprzedawane w różnych kolorach a ich cena nie jest wysoka.

Znicze

Decyzja o kupnie zniczy zawsze sprawia wiele problemów i nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ ofert w sklepach jest za dużo. Najlepiej wybrać takie, które będą pasowały kolorystycznie do kwiatów wiązanki. Nie można zapomnieć też o tym, jak długo znicze mają się palić. W różnych sieciach handlowych znajdziemy lampki palące się nawet do 70 godzin! Obecnie ceny zniczy są dość niskie i opłaca się je kupić, sklepy proponują ciekawe okazje i promocyjne pakiety.

Kategorie: Poradnik
Tagi: groby, dekorowanie grobów, znicze, wiązanki, lampiony

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie