Blog - Najnowsze informacje o promocjach


11.10
2017
1209

Świeżaki cieszą się popularnością na Facebooku!

Świeżaki cieszą się popularnością na Facebooku!

Świeżaki są promowane wszędzie, w telewizji, internecie i mediach społecznościowych. Co z tego wyniknęło? Według raportu "Facebook Trends wrzesień 2017" firmy Sotrender owocowo-warzywne pluszaki we wrześniu był w topie najpopularniejszych tematów na polskim Facebooku! Ta informacja nie dziwi, ponieważ maskotki są hitem sprzedażowym i cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Niewątpliwie, popularność Świeżaków na Facebooku, to wielki sukces marketingowy. Oznacza to, że Biedronce udało się dotrzeć do ogromnej rzeszy odbiorców i zachęcić ich do wzięcia udziału w akcji promocyjnej. Według statystyk posty o Świeżakach były najlepsze w kategorii Supermarkety. Poza tym dyskont może pochwalić się wzrostem o 148% w kategorii zaangażowanie. To spore osiągnięcie zwłaszcza w trudnym okresie powakacyjnym, kiedy od początku trzeba namawiać klientów do ofert handlowych.

Warto wspomnieć też o wyjątkowym konkursie ze Świeżakami organizowanym przez magazyn KropkaTV, który zaczął się 8 października. Na czym polega? Wystarczy ułożyć rymujące się życzenia zawierające słowa „KropkaTV” i „Świeżaki”. Następnie trzeba wysłać je SMS-em pod numer 7155 i na początku wpisać SWIEZAKI. po kropce życzenia. Rymowankę można też wysłać na adres mailowy: swiezaki@kropkatv.pl lub pocztą na adres Redakcja „KropkaTV”, ul. Chmielna 36, 00-020 Warszawa, z dopiskiem „KONKURS ŚWIEŻAKI”. Najlepsze i najoryginalniejsze życzenia zostaną nagrodzone jednym z czterech Świeżaków takich jak: Borówka Basia, Kalafior Krzyś, Groszek Grześ lub Rzodkiewka Żaneta.

Kategorie: Recenzje
Tagi: swiezaki, Biedronka, promocja, gang swiezakow

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie