Blog - Najnowsze informacje o promocjach


11.10
2017
1209

Świeżaki cieszą się popularnością na Facebooku!

Świeżaki cieszą się popularnością na Facebooku!

Świeżaki są promowane wszędzie, w telewizji, internecie i mediach społecznościowych. Co z tego wyniknęło? Według raportu "Facebook Trends wrzesień 2017" firmy Sotrender owocowo-warzywne pluszaki we wrześniu był w topie najpopularniejszych tematów na polskim Facebooku! Ta informacja nie dziwi, ponieważ maskotki są hitem sprzedażowym i cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Niewątpliwie, popularność Świeżaków na Facebooku, to wielki sukces marketingowy. Oznacza to, że Biedronce udało się dotrzeć do ogromnej rzeszy odbiorców i zachęcić ich do wzięcia udziału w akcji promocyjnej. Według statystyk posty o Świeżakach były najlepsze w kategorii Supermarkety. Poza tym dyskont może pochwalić się wzrostem o 148% w kategorii zaangażowanie. To spore osiągnięcie zwłaszcza w trudnym okresie powakacyjnym, kiedy od początku trzeba namawiać klientów do ofert handlowych.

Warto wspomnieć też o wyjątkowym konkursie ze Świeżakami organizowanym przez magazyn KropkaTV, który zaczął się 8 października. Na czym polega? Wystarczy ułożyć rymujące się życzenia zawierające słowa „KropkaTV” i „Świeżaki”. Następnie trzeba wysłać je SMS-em pod numer 7155 i na początku wpisać SWIEZAKI. po kropce życzenia. Rymowankę można też wysłać na adres mailowy: swiezaki@kropkatv.pl lub pocztą na adres Redakcja „KropkaTV”, ul. Chmielna 36, 00-020 Warszawa, z dopiskiem „KONKURS ŚWIEŻAKI”. Najlepsze i najoryginalniejsze życzenia zostaną nagrodzone jednym z czterech Świeżaków takich jak: Borówka Basia, Kalafior Krzyś, Groszek Grześ lub Rzodkiewka Żaneta.

Kategorie: Recenzje
Tagi: swiezaki, Biedronka, promocja, gang swiezakow

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie