Blog - Najnowsze informacje o promocjach


09.10
2017
1209

Poznaj aktualne i ciekawe oferty popularnych sklepów!

Poznaj aktualne i ciekawe oferty popularnych sklepów!

Co tydzień w różnych sklepach znajdziemy interesujące produkty i promocje. Jest ich na tyle dużo, że czasem trudno się zdecydować na coś konkretnego. Jak temu zaradzić? Wybraliśmy najlepsze oferty, na które po prostu trzeba zwrócić uwagę! Sprawdź, co w najbliższych dniach czeka na Ciebie na sklepowych półkach.

Wyjątkowe promocje masła

W Biedronce od 5 października możemy znaleźć ofertę „Festiwal Masła”. Za każde 200 gramów masła zapłacimy 5,99 złotych. W tej cenie będzie również irlandzkie masło, które zwykle kosztuje drożej niż polskie. Wydaje się, że to świetna zniżka, ponieważ obecnie za masło trzeba zapłacić nawet ponad 8 złotych.

Od 9 października w sklepach Aldi dostępna będzie „większa rodzinna kostka" za 7,99 zł za 250 gramów. To świetna propozycja dla wszystkich, którzy chcą zaoszczędzić pieniądze i cieszyć się smakiem masła będącego produktem niemal niezbędnym w codziennym użytku.

Tydzień amerykański w Lidlu

Nowa oferta Lidla jest przeznaczona dla wszystkich, którzy uwielbiają amerykańskie produkty. Już za 5,99 złotych kupimy pizzę amerykańską, a za 9,99 złotych wołowinę do hamburgerów. Dla fanów słodkości przygotowano m.in. masło orzechowe w cenie 7,99 złotych oraz lody w stylu amerykańskim za 8,99 złotych.

W popularnym dyskoncie znajdziemy też absolutnie wyjątkową ofertę wyjazdu do USA w ramach wycieczek „Lidl podróże”. Koszt nie jest mały bo wynosi, aż 15,999 złotych, ale dla tych, którzy się na to zdecydują na pewno będzie to niesamowita przygoda!

Kategorie: Porównania
Tagi: zakupy, Sklepy, promocje, handel

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie