Blog - Najnowsze informacje o promocjach


05.10
2017
1209

„5 kroków do dobrej formy” – oferta Biedronki

„5 kroków do dobrej formy” – oferta Biedronki

Dieta i aktywny tryb życia to najlepsze sposoby na zadbanie o zdrowie i formę. Zdrowa żywność jest dla Polaków coraz ważniejsza, dlatego w wielu sklepach można znaleźć jakościowe produkty bio i eko. W ofercie Biedronki - „5 kroków do dobrej formy” przygotowano asortyment z serii Natura Food Bio i wiele innych produktów. Co można kupić w Biedronce? Sprawdź!

Oferta „5 kroków do dobrej formy” będzie dostępna od 8 października w sklepach sieci Biedronka. Klienci znajdą na półkach m.in. warzywa i owoce bio i eko oraz produkty z serii Natura Food Bio: pomidory krojone, pastę warzywną, tofu naturalne, bio jogurty, miód lipowy i wielokwiatowy, bio makarony, kasze i mąki. Tak duży asortyment to świetna wiadomość dla wszystkich, którzy postanowili zmienić swoje niezdrowe przyzwyczajenia żywieniowe.

W Biedronce znajdziemy też produkty bez laktozy m.in. ser w plastrach Mlekovita, jogurt kremowy FruVita, serek wiejski Delikate i mleko świeże Mleczna Dolina. Osoby, które chorują na celiakię lub po prostu chcą wyeliminować gluten ze swojej diety w dyskoncie mogą zaopatrzyć się w makarony Sotelli, bezglutenowe biszkopty Vitanella czy krem ekologiczny bezglutenowy Natura Food.

Dla smakoszy wędlin i kiełbas przygotowano produkty z serii Kraina Wędlin Nature, które nie zawierają fosforanów, substancji konserwujących, sztucznych barwników i glutaminianu sodu. Poza tym Biedronka w swojej ofercie proponuje jogurty typu islandzkiego Skyr, wody Polaris, sok pomarańczowy wyciskany Vital Fresh oraz soki z nasionami Chia Vitanella.

Biedronka, ofertą „5 kroków do dobrej formy” chce też namawiać osoby, które jeszcze się nie zdecydowały na zdrowe odżywianie i podpowiedzieć im jak stworzyć właściwą dietę.

 

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie