Blog - Najnowsze informacje o promocjach


05.10
2017
1209

„5 kroków do dobrej formy” – oferta Biedronki

„5 kroków do dobrej formy” – oferta Biedronki

Dieta i aktywny tryb życia to najlepsze sposoby na zadbanie o zdrowie i formę. Zdrowa żywność jest dla Polaków coraz ważniejsza, dlatego w wielu sklepach można znaleźć jakościowe produkty bio i eko. W ofercie Biedronki - „5 kroków do dobrej formy” przygotowano asortyment z serii Natura Food Bio i wiele innych produktów. Co można kupić w Biedronce? Sprawdź!

Oferta „5 kroków do dobrej formy” będzie dostępna od 8 października w sklepach sieci Biedronka. Klienci znajdą na półkach m.in. warzywa i owoce bio i eko oraz produkty z serii Natura Food Bio: pomidory krojone, pastę warzywną, tofu naturalne, bio jogurty, miód lipowy i wielokwiatowy, bio makarony, kasze i mąki. Tak duży asortyment to świetna wiadomość dla wszystkich, którzy postanowili zmienić swoje niezdrowe przyzwyczajenia żywieniowe.

W Biedronce znajdziemy też produkty bez laktozy m.in. ser w plastrach Mlekovita, jogurt kremowy FruVita, serek wiejski Delikate i mleko świeże Mleczna Dolina. Osoby, które chorują na celiakię lub po prostu chcą wyeliminować gluten ze swojej diety w dyskoncie mogą zaopatrzyć się w makarony Sotelli, bezglutenowe biszkopty Vitanella czy krem ekologiczny bezglutenowy Natura Food.

Dla smakoszy wędlin i kiełbas przygotowano produkty z serii Kraina Wędlin Nature, które nie zawierają fosforanów, substancji konserwujących, sztucznych barwników i glutaminianu sodu. Poza tym Biedronka w swojej ofercie proponuje jogurty typu islandzkiego Skyr, wody Polaris, sok pomarańczowy wyciskany Vital Fresh oraz soki z nasionami Chia Vitanella.

Biedronka, ofertą „5 kroków do dobrej formy” chce też namawiać osoby, które jeszcze się nie zdecydowały na zdrowe odżywianie i podpowiedzieć im jak stworzyć właściwą dietę.

 

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie