Blog - Najnowsze informacje o promocjach


04.10
2017
1209

Kolejna odsłona promocji „Szalona 5” w Carrefour!

Kolejna odsłona promocji „Szalona 5” w Carrefour!

Promocja „Szalona 5” ponownie w Carrefour! Co tym razem oferuje sieć popularnych hipermarketów? Dla klientów przygotowano wyjątkowe bony rabatowe, które można zdobyć w łatwy sposób. Jak to zrobić? Wystarczy mieć kartę Szalona 5, Mój Carrefour lub Kartę Seniora i cieszyć się wyjątkowymi promocjami! Chcesz wiedzieć więcej o akcji? Przeczytaj!

Akcja „Szalona 5” polega na tym, że każdy posiadacz karty Szalona 5, Mój Carrefour lub Karty Seniora może zrobić 5 zakupów w wybranym hipermarkecie, zarejestrować je za pomocą jednej z wymienionych kart i odebrać bon rabatowy o wartości najtańszych zakupów. Jeśli każde z 5 zakupów zostanie zarejestrowanych na karcie Mój Carrefour, to klient zyskuje zwiększenie wartości bonu o 10 złotych. Bon rabatowy może wynieść najwięcej 500 złotych lub z premią 760 złotych. Promocja potrwa od 4 do 31 października 2017 roku.

Z bonów rabatowych będzie można korzystać od 2 do 30 listopada. „Szalona 5” nie obejmuje produktów takich jak: alkohol, papierosy i paliwo. Nie można zapomnieć też o tym, że zrobienie tylko jednych zakupów dziennie daje możliwość wzięcia udziału w tej akcji.

Zachęcamy też do obejrzenia spotu reklamowego z Napoleonem:

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie