Blog - Najnowsze informacje o promocjach


02.10
2017
1209

Najładniejszy sklep sieci Biedronka w Polsce!

Najładniejszy sklep sieci Biedronka w Polsce!

Wygląd sklepów sieci handlowych zwykle niewiele się od siebie różni. Spowodowane jest to z góry określonymi zasadami budowy oraz urządzania wnętrz. W przypadku Biedronki jest podobnie. Ostatnio jednak coś się w tej kwestii zmieniło. W Łodzi przy ul. Ogrodowej otworzono po remoncie nowy niesamowity sklep Biedronki, który znajduje się nieopodal Manufaktury. Jak wygląda w środku? Sprawdź!

Nowy sklep Biedronki znajduje się przy ul. Ogrodowej w Łodzi w historycznych zakładach włókienniczych. Remont był przeprowadzony pod dokładną kontrolą miejskiego konserwatora zabytków, który dbał o to, żeby wszystko zostało wykonane zgodnie z narzuconymi zasadami. Prace zaczęto od oczyszczenia elewacji i odsłonięcia czerwonych cegieł, które są znakiem charakterystycznym dla tej części miasta. Przed wejściem umieszczono neonowe logo Biedronki, wyglądające niezwykle gustownie i designersko.

Wewnątrz sklepu też sporo się zmieniło. Odsłonięto mozaiki na posadzce, zawieszono drewniane belki pod sufitem oraz wyeksponowano wizualizację przedstawiające pracę w byłych zakładach włókienniczych. Ukłon w stronę historii tego miejsca jest niewątpliwie świetnym pomysłem, który zasługuje na uznanie.

Klienci są zachwyceni Biedronką przy ul. Ogrodowej w Łodzi. Twierdzą, że dzięki zmianom nowy sklep jest najpiękniejszy w Polsce i znacznie wyróżnia się w porównaniu do innych placówek tej sieci handlowej. Czy werdykt jest słuszny? Zdecydowanie tak!

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie