Blog - Najnowsze informacje o promocjach


29.09
2017
1209

Trwa budowa Galerii Młociny – ma być ogromna!

Trwa budowa Galerii Młociny – ma być ogromna!

Niedawno otworzono największe centrum handlowe w Warszawie - Galerię Północną, która cieszy się dużym zainteresowaniem klientów i zawiera bogatą ofertę handlowo-gastronomiczną. Kilka kilometrów dalej powstaje jej konkurencja – Galeria Młociny, mająca być ogromnym obiektem handlowym o powierzchni aż 5 hektarów! Co będzie znajdywało się w Galerii Młociny? Na kiedy zaplanowano otwarcie?

Klienci mogą być pewni ciekawej i szerokiej oferty handlowo-gastronomicznej, którą przygotuje Galeria Młociny. Dlaczego? W środku ma znaleźć się 220 sklepów, restauracje, kawiarnie, klub fitness oraz 9-salowe kino. Plany robią duże wrażenie, ale to nie wszystko! Znakiem charakterystycznym jednego z największych centrów handlowych w Warszawie będzie strefa rozrywkowo-wypoczynkowa. Na ostatnim piętrze i dachu galerii powstanie plac rekreacyjno-rozrywkowy, komfortowe strefy wypoczynkowe, nowoczesny plac zabaw i park trampolin. Zimą natomiast ma zostać otworzone lodowisko! Dodatkowo ze specjalnego tarasu wszyscy lubiący zieleń i przyrodę będą mogli podziwiać Las Młociński i pobliski park. W ogromnym centrum handlowym powstanie też parking na blisko 2000 tys. samochodów.

Galeria Młociny ma świetnie wkomponować się w zielone tereny tej części miasta oraz stanowić miejsce, w którym każdy odwiedzający poczuje się wyjątkowo. Budowa ogromnego centrum handlowego trwa od 2016 roku i zostanie ukończona w 2019 roku. Obserwując powstawanie obiektu można być spokojnym o to, że wszystko będzie wykonane w terminie. Bez wątpienia warto czekać na Galerię Młociny, ponieważ może być jednym z najciekawszych i najbardziej innowacyjnych miejsc handlowych w stolicy a nawet i w Polsce!

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie