Blog - Najnowsze informacje o promocjach


29.09
2017
1209

Trwa budowa Galerii Młociny – ma być ogromna!

Trwa budowa Galerii Młociny – ma być ogromna!

Niedawno otworzono największe centrum handlowe w Warszawie - Galerię Północną, która cieszy się dużym zainteresowaniem klientów i zawiera bogatą ofertę handlowo-gastronomiczną. Kilka kilometrów dalej powstaje jej konkurencja – Galeria Młociny, mająca być ogromnym obiektem handlowym o powierzchni aż 5 hektarów! Co będzie znajdywało się w Galerii Młociny? Na kiedy zaplanowano otwarcie?

Klienci mogą być pewni ciekawej i szerokiej oferty handlowo-gastronomicznej, którą przygotuje Galeria Młociny. Dlaczego? W środku ma znaleźć się 220 sklepów, restauracje, kawiarnie, klub fitness oraz 9-salowe kino. Plany robią duże wrażenie, ale to nie wszystko! Znakiem charakterystycznym jednego z największych centrów handlowych w Warszawie będzie strefa rozrywkowo-wypoczynkowa. Na ostatnim piętrze i dachu galerii powstanie plac rekreacyjno-rozrywkowy, komfortowe strefy wypoczynkowe, nowoczesny plac zabaw i park trampolin. Zimą natomiast ma zostać otworzone lodowisko! Dodatkowo ze specjalnego tarasu wszyscy lubiący zieleń i przyrodę będą mogli podziwiać Las Młociński i pobliski park. W ogromnym centrum handlowym powstanie też parking na blisko 2000 tys. samochodów.

Galeria Młociny ma świetnie wkomponować się w zielone tereny tej części miasta oraz stanowić miejsce, w którym każdy odwiedzający poczuje się wyjątkowo. Budowa ogromnego centrum handlowego trwa od 2016 roku i zostanie ukończona w 2019 roku. Obserwując powstawanie obiektu można być spokojnym o to, że wszystko będzie wykonane w terminie. Bez wątpienia warto czekać na Galerię Młociny, ponieważ może być jednym z najciekawszych i najbardziej innowacyjnych miejsc handlowych w stolicy a nawet i w Polsce!

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie