Blog - Najnowsze informacje o promocjach


28.09
2017
1209

Ubranka z ekologicznej bawełny dla niemowlaków w ofercie Lidla

Ubranka z ekologicznej bawełny dla niemowlaków w ofercie Lidla

Nie od dzisiaj wiadomo, że sklepy sieci Lidl znane są z troski o zdrowie swoich najmłodszych klientów. To właśnie w trosce o niemowlęta i małe dzieci stworzono kolekcję ekologicznej odzieży Lupilu z BIOBawełny. Jest to wyjątkowa kolekcja ubranek, które zaprojektowano nie tylko z najwyższą dbałością o walory estetyczne, ale przede wszystkim z troską o wszelkie standardy ekologiczne. Dzięki temu powstały przyjazne dla skóry maluchów ubranka najwyższej jakości.

Kolekcja BIOBawełna Lupilu obejmuje kompleksową ofertę ubranek, ręczników i pościeli dla najmłodszych. W jej skład wchodzą zarówno śpioszki, kaftaniki, spodenki, body, rajstopki, sweterki i wiele innych. Maluszek może czuć się komfortowo a mama bezpiecznie, mając pewność, że jej dziecku nie grożą żadne reakcje alergiczne, otarcia czy inne problemy skórne związane z użytkowaniem odzieży złej jakości.

Ciuszki dziecięce kolekcji BIOBawełna Lupilu w Lidlu posiadają wszelkie wymagane dla tego typu produktów certyfikaty. Wśród nich Certyfikat Organic 100. Proces certfikacji w tym przypadku jest jednym z najbardziej wymagających. Od sygnowanych nim produktów wymaga się najwyższej jakości na każdym etapie produkcji, począwszy już od zbiorów bawełny. Potwierdza on jednocześnie, że do produkcji danego wyrobu, w tym przypadku ubranek dziecięcych, użyto przynajmniej 95% ekologicznych surowców! Dodatkowo produkty te posiadają również certyfikat OEKO-TEX niezbędny dla wszystkich wyrobów tekstylnych. Gwarantuje on ich najwyższą jakość.

Kontrola jakości ubranek dziecięcych BIOBawełna Lupilu jest wyjątkowo wymagająca, potwierdza bowiem 100% pewności co do nieszkodliwości tychże produktów.

Poza oczywistym i najważniejszym aspektem bezpieczeństwa ubranka BIOBawełna Lupilu są wyjątkowo urocze. Delikatna, pastelowa kolorystyka oraz przyjazna niemowlętom stylistyka sprawi, że maluszek będzie się w nich prezentował wyjątkowo uroczo. Jest to głównie odzież do codziennego użytku. Nie brakuje tutaj jednak również elementów bardziej wizytowych.

Kategorie: Porównania
Tagi: Lidl, lidl gazetka, gazetka lidl, lidl oferta

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie