Blog - Najnowsze informacje o promocjach


28.09
2017
1209

Ubranka z ekologicznej bawełny dla niemowlaków w ofercie Lidla

Ubranka z ekologicznej bawełny dla niemowlaków w ofercie Lidla

Nie od dzisiaj wiadomo, że sklepy sieci Lidl znane są z troski o zdrowie swoich najmłodszych klientów. To właśnie w trosce o niemowlęta i małe dzieci stworzono kolekcję ekologicznej odzieży Lupilu z BIOBawełny. Jest to wyjątkowa kolekcja ubranek, które zaprojektowano nie tylko z najwyższą dbałością o walory estetyczne, ale przede wszystkim z troską o wszelkie standardy ekologiczne. Dzięki temu powstały przyjazne dla skóry maluchów ubranka najwyższej jakości.

Kolekcja BIOBawełna Lupilu obejmuje kompleksową ofertę ubranek, ręczników i pościeli dla najmłodszych. W jej skład wchodzą zarówno śpioszki, kaftaniki, spodenki, body, rajstopki, sweterki i wiele innych. Maluszek może czuć się komfortowo a mama bezpiecznie, mając pewność, że jej dziecku nie grożą żadne reakcje alergiczne, otarcia czy inne problemy skórne związane z użytkowaniem odzieży złej jakości.

Ciuszki dziecięce kolekcji BIOBawełna Lupilu w Lidlu posiadają wszelkie wymagane dla tego typu produktów certyfikaty. Wśród nich Certyfikat Organic 100. Proces certfikacji w tym przypadku jest jednym z najbardziej wymagających. Od sygnowanych nim produktów wymaga się najwyższej jakości na każdym etapie produkcji, począwszy już od zbiorów bawełny. Potwierdza on jednocześnie, że do produkcji danego wyrobu, w tym przypadku ubranek dziecięcych, użyto przynajmniej 95% ekologicznych surowców! Dodatkowo produkty te posiadają również certyfikat OEKO-TEX niezbędny dla wszystkich wyrobów tekstylnych. Gwarantuje on ich najwyższą jakość.

Kontrola jakości ubranek dziecięcych BIOBawełna Lupilu jest wyjątkowo wymagająca, potwierdza bowiem 100% pewności co do nieszkodliwości tychże produktów.

Poza oczywistym i najważniejszym aspektem bezpieczeństwa ubranka BIOBawełna Lupilu są wyjątkowo urocze. Delikatna, pastelowa kolorystyka oraz przyjazna niemowlętom stylistyka sprawi, że maluszek będzie się w nich prezentował wyjątkowo uroczo. Jest to głównie odzież do codziennego użytku. Nie brakuje tutaj jednak również elementów bardziej wizytowych.

Kategorie: Porównania
Tagi: Lidl, lidl gazetka, gazetka lidl, lidl oferta

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie