Blog - Najnowsze informacje o promocjach


26.09
2017
1209

Empik wrócił do Arkadii

Empik wrócił do Arkadii

Po trzech miesiącach remontu do warszawskiej Arkadii w końcu powrócił salon Empik. Już przed remontem był to jeden z największych Empików w Warszawie, oferujący szeroką gamę produktów i licznych wydarzeń kulturalnych, a po remoncie sklep oferuje klientom jeszcze przyjemniejsze zakupy. Na 1200 metrach kwadratowych znajdziemy najlepsze propozycje odkrywania kultury.

Po remoncie Empik stawia na wygodę i dostępność produktów. W salonie znajdziemy nowy panel, który wyszuka dla nas produkty, wskaże do nich drogę i zaoferuje szereg poleceń na podstawie naszego wyboru. Ogromny ekran w sklepie zareklamuje nowości i bestsellery. Jeżeli nasz produkt nie będzie dostępny stacjonarnie, bezpłatnie zamówimy go online do salonu.

Empik w Arkadii skłania się także ku nowoczesnej technologii marketingowej omnichannel, która ma połączyć wszystkie platformy zakupów ­­– stacjonarne, internetowe i mobilne. W Empiku niezmiennie dostaniemy książki, płyty, filmy, artykuły papiernicze, zabawki, gry planszowe oraz dekoracje. Kupimy także bilety na wydarzenia kulturalne, wszystko to w szerokiej gamie i nowoczesnej odsłonie.

Empik jako jeden z najlepszych polskich dystrybutorów dóbr kultury nieustannie się rozwija i proponuje nam zmiany. Salon w Arkadii jest tego przykładem, dlatego warto odwiedzić sklep w nowej odsłonie. Jeżeli  nie na zakupy, warto wybrać się tam na spotkania z autorami, publicystami, muzykami czy wziąć udział w warsztatach. Salon co miesiąc ogłasza nowy harmonogram spotkań, a w nowym wnętrzu będzie to czystą przyjemnością.

Kategorie: Porównania
Tagi: EMPiK, arkadia, empik arkadia, zakupy

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie