Blog - Najnowsze informacje o promocjach


25.09
2017
1209

Moda na sport z Biedronką

Moda na sport z Biedronką

Kiedy skończył się już sezon wakacyjny i powoli zasłaniamy nasze, bardziej i mniej, wytrenowane ciała, warto zadbać o to, by efekty naszej pracy nie poszły na marne. Jeżeli natomiast motywacja do wysiłku fizycznego wzrasta w Tobie z każdym dniem zapraszamy do zapoznania się z ofertą sportową sieci sklepów Biedronka.

W sportowej ofercie Biedronki znajduje się odzież sportowa, dzięki której będziesz czuć się komfortowo w trakcie zajęć fizycznych. W sklepach będzie można znaleźć również wagę łazienkową, aby badać na bieżąco swoje postępy. Dostępne będą również artykuły takie jak kamizelki obciążeniowe, hantle kettlebell, akcesoria do popularnego crossfit. Ciekawy wybór sprzętów do masażu, takiego jak różnego rodzaju wałki, rollery oraz kijki.

Dla bardziej wymagających sportowców w asortymencie naszych sklepów czekają ławki do ćwiczeń, wygodne nakładki i siedziska na rowery stacjonarne i miejskie, liczne sprzęty oświetleniowe do uprawiania sportu wieczorami na ulicy. Dla przykładu szczególnie jazda rowerem, czy bieganie, jest bardzo przyjemne już po zmroku. Ciekawą pomocą do wejścia w nawyk codziennych ćwiczeń będzie Opaska Inteligentna Smarty Fit. Na dłuższe wyprawy poza dom przydadzą się również słuchawki oraz powerbank.

Moda na sport z Biedronką to wyjątkowa okazja, aby zaopatrzyć się w zestaw, niezbędny do przyjemnych ćwiczeń fizycznych. Podążaj za modą. Niech Twój sport z akcesoriami będzie ciekawy.

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie