Blog - Najnowsze informacje o promocjach


25.09
2017
1209

Jak zadbać o porządek w łazience?

Jak zadbać o porządek w łazience?

Łazienka to pomieszczenie w domu lub mieszkaniu, w którym szczególnie dbamy o czystość i porządek. Nie tylko ze względu na higienę, ale również na dobre samopoczucie. Jednak, ze względu na towarzyszący nam w życiu pośpiech, szczególnie do tej części mieszkania często wkrada się bałagan i nieład. Oto kilka sposobów na to, jak w prosty i przyjemny sposób zadbać o łazienkę.

Przede wszystkim, należy pozbyć się zużytych przyborów toaletowych, opakowań po kosmetykach i produktach czyszczących oraz ich resztek. Odrobinę niewykorzystanego jeszcze szamponu można z powodzeniem przelać do nowego opakowania. Oczyszczenie łazienki ze zużytych szczoteczek do zębów, resztek pasty do zębów i płynu pod prysznic natychmiast poprawi jej wygląd. Zdecydowanie warto jest postawić na bardzo popularny ostatnio minimalizm. Oznacza to pozbycie się nadmiaru kosmetyków, zbędnych przyborów toaletowych i innych przedmiotów, a zatrzymanie tylko tych potrzebnych. Ograniczenie ilości produktów kosmetycznych w łazience to łatwy sposób na wprowadzenie porządku w przestrzeni. Mniejszą ilość przedmiotów łatwiej jest przechowywać i segregować.

Kolejnym sposobem na uporządkowanie łazienki jest zakup pojemników do przechowywania kosmetyków i środków czystości. Doskonale sprawdzą się rozwiązania proponowane przez popularne sklepy z wyposażeniem wnętrz. Małe przedmioty, takie jak kosmetyki do makijażu znajdą swoje miejsce w dekoracyjnych pudełkach, a środki czystości w większych pojemnikach do przechowywania.

Dodatkowo, warto pogrupować przedmioty w zależności od tego, jak często z nich korzystamy. Pomoże to w wypracowaniu nawyków odkładania użytych produktów tam, gdzie jest ich miejsce, czyli do szafki lub odpowiedniego pudełka. Utrzymanie porządku w łazience nie obejdzie się bez wypracowania takiej rutyny i poświęcenia jej dodatkowych 5 minut codziennie.

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie