Blog - Najnowsze informacje o promocjach


25.09
2017
1209

Jak zadbać o porządek w łazience?

Jak zadbać o porządek w łazience?

Łazienka to pomieszczenie w domu lub mieszkaniu, w którym szczególnie dbamy o czystość i porządek. Nie tylko ze względu na higienę, ale również na dobre samopoczucie. Jednak, ze względu na towarzyszący nam w życiu pośpiech, szczególnie do tej części mieszkania często wkrada się bałagan i nieład. Oto kilka sposobów na to, jak w prosty i przyjemny sposób zadbać o łazienkę.

Przede wszystkim, należy pozbyć się zużytych przyborów toaletowych, opakowań po kosmetykach i produktach czyszczących oraz ich resztek. Odrobinę niewykorzystanego jeszcze szamponu można z powodzeniem przelać do nowego opakowania. Oczyszczenie łazienki ze zużytych szczoteczek do zębów, resztek pasty do zębów i płynu pod prysznic natychmiast poprawi jej wygląd. Zdecydowanie warto jest postawić na bardzo popularny ostatnio minimalizm. Oznacza to pozbycie się nadmiaru kosmetyków, zbędnych przyborów toaletowych i innych przedmiotów, a zatrzymanie tylko tych potrzebnych. Ograniczenie ilości produktów kosmetycznych w łazience to łatwy sposób na wprowadzenie porządku w przestrzeni. Mniejszą ilość przedmiotów łatwiej jest przechowywać i segregować.

Kolejnym sposobem na uporządkowanie łazienki jest zakup pojemników do przechowywania kosmetyków i środków czystości. Doskonale sprawdzą się rozwiązania proponowane przez popularne sklepy z wyposażeniem wnętrz. Małe przedmioty, takie jak kosmetyki do makijażu znajdą swoje miejsce w dekoracyjnych pudełkach, a środki czystości w większych pojemnikach do przechowywania.

Dodatkowo, warto pogrupować przedmioty w zależności od tego, jak często z nich korzystamy. Pomoże to w wypracowaniu nawyków odkładania użytych produktów tam, gdzie jest ich miejsce, czyli do szafki lub odpowiedniego pudełka. Utrzymanie porządku w łazience nie obejdzie się bez wypracowania takiej rutyny i poświęcenia jej dodatkowych 5 minut codziennie.

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie