Blog - Najnowsze informacje o promocjach


22.09
2017
1209

Jak ożywić ponurą i deszczową aurę modnymi ubraniami?

Jak ożywić ponurą i deszczową aurę modnymi ubraniami?

Październik i listopad to czas jesiennej słoty. Ponure, deszczowe i wietrzne dni to coś, do czego trzeba się na pewien czas przyzwyczaić. Na szczęście szarość dnia nie musi się wszędzie udzielać. Aby poprawić sobie nastrój, warto postawić na barwną odzież i kolorowe dodatki.

Praktyczne i modne kalosze

Jeszcze do niedawna nikt by nie pomyślał, że do pracy czy na spotkanie ze znajomymi można pójść w kaloszach. Obuwie to kojarzyło się raczej z pracą w ogrodzie. Tymczasem producenci postawili na kolorowe, wygodne i ozdobne kalosze do noszenia po mieście w deszczowe dni. Obecnie w niemal każdym sklepie obuwniczym można znaleźć gumowce wysokie i niskie, jednokolorowe, wzorzyste, a nawet takie z kokardką czy modną klamerką. Buty takie sprawdzą się zarówno do spodni rurek, jak i do spódnicy. I od razu poprawią właścicielce humor w ponure, deszczowe dni!

Ciepły płaszcz przeciwdeszczowy

Płaszcz to jeden z niezbędnych elementów garderoby na jesienną słotę. Od środka jest on zwykle ocieplany, na przykład polarem, a z wierzchu pokryty nienasiąkliwym materiałem. Ważne, aby miał on odpowiednią długość (najlepiej co najmniej do kolan) i szeroki kaptur. Płaszcze takie mają zarówno sportowy, jak i bardziej elegancki design, można więc wybrać opcję odpowiednią do codziennej stylizacji. Również kolor łatwo dopasować do preferencji. Czasy ciemnych, ortalionowych kurtek odeszły w niepamięć - teraz królują żywe kolory!

Deszczoodporna torebka

Ciekawym dodatkiem jesiennej stylizacji jest torebka, wykonana z nieprzemakalnego materiału. Dobrze, aby zamki były ochronione dodatkową warstwą. A jeśli nie torebka - to może modny, damski plecaczek? Ten idealnie sprawdzi się pod rozłożysty parasol. Woda nie będzie miała szans się do niego dostać! Obecnie dominują barwne plecaki w różne motywy, np. sowy czy flamingi.

Jesień, pomimo niekorzystnej aury, wcale nie musi być szara i nudna. Odpowiednia, kolorowa stylizacja rozweseli nawet największego ponuraka!

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie