Blog - Najnowsze informacje o promocjach


21.09
2017
1209

Nowe karty podarunkowe od Biedronki

Nowe karty podarunkowe od Biedronki

Na klientów Biedronki czeka w sklepach niespodzianka. Już od 25 września będą mogli otrzymać różne karty podarunkowe. Każda z nich jest przeznaczona do innej grupy konsumentów i będzie można nią płacić za zakupy przy kasie. Na czym polega nowa akcja Biedronki?

W popularnym dyskoncie na klientów czekają karty podarunkowe, które będzie można doładować przy kasie kwotą od 10 złotych do nawet 5000 tys. złotych. Biedronka wyróżnia trzy rodzaje kart:

Pierwsza z nich to „Zakupy w prezencie”. Skierowana jest do wszystkich klientów Biedronki i stanowi podstawową wersję karty podarunkowej.

Kartę „Premia w kieszeni” przygotowano dla konsumentów związanych z biznesem. Dzięki niej można m.in. przekazywać dodatkowe świadczenia pracownikom w firmie.

Innowacyjnym pomysłem jest trzecia karta o nazwie „Lepsza niż kieszonkowe”, którą stworzono specjalnie dla dzieci. Rodzice będą mogli w ten sposób doładować swoim pociechom określoną kwotę na zakupy. Niewątpliwie to też świetna okazja do tego by nauczyć najmłodszych płatności kartą oraz zarządzania pieniędzmi.

- Nasze karty cieszą się rosnącą popularnością wśród klientów biznesowych. Teraz również klienci indywidualni będą mogli z nich skorzystać. Nasza karta to dobry pomysł na prezent, zwłaszcza, że obdarowana osoba będzie mogła ją wykorzystać tuż za rogiem, w swojej Biedronce - mówi Jakub Linkowski, kierownik Działu Doskonalenia Pracy Sklepu w Jeronimo Martins Polska S.A.

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie