Blog - Najnowsze informacje o promocjach


19.09
2017
1209

Oferta książek w Biedronce

Oferta książek w Biedronce

Od 18.09 do 1.10 Biedronka wprowadza wyjątkową promocję dla miłośników literatury. Za dwa tytuły zapłacimy tylko 29,99zł! W ofercie Biedronki znajdziemy bestsellerowe pozycje. Za rewelacyjną cenę kupimy w parze thrillery, powieści dla młodzieży czy kultowe pozycje dla fanów motoryzacji. Biedronka proponuje też poradniki, książki dla dzieci, literaturę polską czy klasyki powieści kryminalnej. Każdy miłośnik książek znajdzie w tej szerokiej ofercie coś dla siebie.

W promocji dostaniemy wiele doskonałych książek, jednak które najlepiej wybrać? Miłośnicy czterech kółek powinni rozważyć zakup pozycji Jeremy’ego Clarksona, angielskiego dziennikarza telewizyjnego, który pisze najlepsze książki o motoryzacji. Popularnością cieszą się też książki Stephena Kinga, mistrza literatury grozy. Jego powieści doczekały się wielu ekranizacji i pochłoną nawet najbardziej wymagającego czytelnika. W duecie kupimy też książki takie jak Dziewczyna z pociągu. Film na podstawie tej opowieści zyskał wielu fanów i warto powrócić do niej w wersji papierowej.

Młodsi czytelnicy również znajdą w Biedronce propozycje dla siebie. W parach dostaniemy pozycje z gatunku Young adult, czyli opowieści dla młodych dorosłych. Warto zwrócić uwagę na Papierowe miasta Johna Greena czy Księgę wyzwań Dasha i Lily, które opowiadają o trudach dorastania.

W ofercie 29.99 złotych za dwa tomy znajdują się też lubiane przez Polaków opowieści Lee Childa (Poziom śmierci, Siła perswazji) Harlana Cobena (Nie mów nikomu, Już mnie nie oszukasz) Hanni Munzer (Miłość w czasach zagłady), Dmitrija Głuchowskiego (Metro 2033).

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie