Blog - Najnowsze informacje o promocjach


17.09
2017
1209

Płatności mobilne Scan&Go w sklepach sieci Carrefour

Płatności mobilne Scan&Go w sklepach sieci Carrefour

Sieć sklepów Carrefour umożliwia klientom zupełnie nową i innowacyjną formę płatności za zakupy. Za pomocą aplikacji Scan&Go kupowanie produktów będzie o wiele prostsze. To idealna opcja dla wszystkich, którzy chcą kontrolować swoje wydatki i lubią nowoczesne rozwiązania. Na czym polega Scan&Go?

Jak korzystać ze Scan&Go?

Wystarczy pobrać aplikację na smartfona z system operacyjnym Android 4.4, iOS 8 lub nowszym. Do jej właściwego funkcjonowania potrzebna będzie też usługa "Mój Carrefour"- aplikacja zakupowa. Dzięki niej możemy sprawdzić mobilne kupony rabatowe, aktualne oferty i promocje. Po uruchomieniu Scan&Go można zacząć zakupy. Odbywa się to za pomocą kamery, poprzez którą skanujemy kody kreskowe interesujących artykułów. W ten sposób ceny poszczególnych produktów zliczają się, a koszt wszystkich rzeczy będzie wyświetlał się w wirtualnym koszyku. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy lubią kontrolować swoje wydatki. Zwykle klienci wydają na zakupy więcej niż sobie założyli i mają do siebie pretensje. Dzięki aplikacji Carrefoura tego typu sytuacje nie będą już miały miejsca.

Gdy skompletujemy zakupy należy udać się do kasy i zapłacić za nie gotówką, kartą lub mobilnie z wykorzystaniem portfela elektronicznego Masterpass. Póki co płatności trzeba dokonać w tradycyjnej kasie Carrefoura jednak w przyszłości ma się to zmienić. Niewątpliwie mobilna płatność pozwoliłaby zaoszczędzić czas, który marnowany jest z powodu kolejek.

Zainteresowani przetestowaniem aplikacji Scan&Go w praktyce mogą to zrobić w supermarkecie Carrefour na ul. Światowida 18 w Warszawie oraz w hipermarkecie Carrefour w Galerii Północnej w Warszawie. Z czasem usługa ma być dostępna we wszystkich sklepach popularnej sieci w Polsce.

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie