Blog - Najnowsze informacje o promocjach


16.09
2017
1209

Szybkie gotowanie. Sosy uniwersalne Łowicz – co z nich przyrządzimy ?

Szybkie gotowanie. Sosy uniwersalne Łowicz – co z nich przyrządzimy ?

Wprowadzona niedawno i dostępna już na rynku nowinka kulinarna firmy Łowicz, ma szansę zrewolucjonizować kuchnię wszystkich zabieganych, pracujących Pań, które na co dzień starają się opanować trudną sztukę łączenia życia zawodowego z domowymi obowiązkami.

Sosy uniwersalne Łowicz to idealne rozwiązanie dla osób które chcą zapewnić swojej rodzinie ciepły, smaczny, domowy posiłek, ale nie mają czasu i możliwości spędzenia długich godzin w kuchni na przygotowaniu go. W takiej sytuacji sosy uniwersalne Łowicz sprawdzą się idealnie. Gotowa baza sosu ułatwi przygotowanie dania i znacząco skróci czas spędzony w kuchni.

Ogromnym atutem zastosowania sosów w kuchni jest ich uniwersalność, która sprawia, że kupując sos nie musimy mieć zaplanowanego konkretnego dania. Uniwersalny sos to rozwiązanie idealne, które powinno znajdować się w kuchni zawsze. Dzięki temu możemy na bieżąco improwizować, tworząc dania w oparciu o sos stanowiący bazę oraz to co akurat mamy w lodówce.

Sosy uniwersalne z powodzeniem sprawdzą się w połączeniu z ryżem, kaszą, ziemniakami czy też knedlami oraz mięsem. Wszystko zależy od dobranych dodatków oraz naszej fantazji. Sosy Łowicz to także sposób na obudzenie naszej kreatywności w kuchni oraz pretekst do wspólnego, rodzinnego gotowania, podczas którego każdy ma szansę przygotować własną wersję sosu.

Niezależnie od ilości pomysłów, które przychodzą nam do głowy w związku z zastosowaniem sosów uniwersalnych, koniecznie musimy wypróbować ich jako bazy takich klasycznych smaków jak sos grzybowy, który będzie stanowił idealny dodatek do mięs takich jak wieprzowina czy wołowina czy też delikatniejszy i aromatyczny sos koperkowy, który świetnie sprawdzi się w połączeniu z kurczakiem.

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie