Blog - Najnowsze informacje o promocjach


14.09
2017
1209

Suszarki do grzybów – wybór ofert

Suszarki do grzybów – wybór ofert

Na rynku oferowana jest szeroka gama różnorodnych urządzeń przeznaczonych do suszenia grzybów. Wielu miłośników grzybobrania z pewnością niejednokrotnie spotykała się z problemem wyboru odpowiedniego urządzenia. Przed zakupem warto zapoznać się z wyborem ofert oraz rankingami. Poniżej zaprezentowano kilka najpopularniejszych modeli.

Jednym z najczęściej polecanych urządzeń jest suszarka Niewiadow 970. 02 PS. Wśród największych zalet tego urządzenia wymieniana jest bardzo duża szybkość procesu suszenia oraz stosunkowo ciche działanie w porównaniu do mocy produktu. Będzie to z pewnością świetny wybór dla wszystkich, chcących ususzyć grzyby w krótkim czasie. Zaletami są także: duży pojemnik na susz oraz dostępne dwie moce suszenia. Cena od 119 zł.

Inną propozycją jest suszarka Concept SO 1020 o mocy 245 W. Wyposażona w aż 9 oddzielnych sit pozwala na suszenie dużej ilości różnorodnych grzybów w tym samym czasie. Idealny wybór dla osób, które chcą poddać procesowi suszenia dużo grzybów jednocześnie. Cena od 160 zł.

Ciekawą propozycją wydaje się także suszarka Zelmer o mocy 520 W. Ze względu na większą moc proces suszenia przeprowadzony jest szybciej. Minusem może być mniejsza ilość sit – jedynie 4 oddzielne sita. Dodatkową zaletę sprzętu stanowi sterowanie elektroniczne z funkcją minutnika pozwalające na samotne pozostawienie sprzętu. Cena od 219 zł. Możliwość zakupu na raty z ratą od 6, 42 zł miesięcznie.

Niezależnie od tego, jaką suszarkę postanowimy wybrać warto pamiętać o kilku istotnych aspektach. Po pierwsze ilości sit, gdyż od nich uzależniona jest ilość możliwego do suszenia jednocześnie surowca, mocy, gdyż od niej zależy czas suszenia oraz głośności pracy wpływającej na komfort posiadacza urządzenia.

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie