Blog - Najnowsze informacje o promocjach


15.09
2017
1209

Nadgryziona atrapa jabłka w Ikea w Lublinie - Jak zareagował sklep?

Nadgryziona atrapa jabłka w Ikea w Lublinie - Jak zareagował sklep?

24 sierpnia mieszkańcy Lublina doczekali się otwarcia pierwszego w okolicy wielkopowierzchniowego sklepu Ikea. Tysiące mieszkańców Lublina oraz okolicznych miejscowości pojawiło się tego dnia żeby uczestniczyć w tym wydarzeniu. 

Jak przy każdym otwarciu sklepu tej sieci, pracownicy symbolicznie przepiłowali potężny pień.

Szwedzka sieć sklepów z wyposażeniem wnętrz wyróżnia się tym, że niemal każdy sprzedawany przez nich produkt można dokładnie obejrzeć i przetestować na miejscu. Podczas otwarcia sklepu w Lublinie jeden z odwiedzających wziął sobie tę radę zbyt dosłownie – postanowił spróbować dekoracyjnych jabłek ustawionych na meblach, te niestety okazały się być atrapami.

ikea jablka

Zdjęcie przedstawiające nadgryzione plastikowe jabłko szybko zdobyło popularność i stało się hitem internetu. Jak zareagowała na to sieć Ikea?

jablka ikea

Kilka dni temu na oficjalnym profilu Ikea pojawił się wpis odnoszący do tego wydarzenia. „Przed otwarciem mieliśmy twarde jabłko do zgryzienia: jaki lokalny smak wprowadzić do naszego sklepu? Teraz rozwiązanie przyszło samo! Zapraszamy na pyszne, soczyste jabłka do sklepiku szwedzkiego w IKEA Lublin”. Jabłkami można częstować się za darmo. To odpowiedź marki na zabawną sytuację z dnia otwarcia. W tym dniu sklep odwiedziło aż 23 tysiące osób.

 

Kategorie: Poradnik
Tagi: atrapa jabłka, IKEA, ikea lublin, otwarcie ikea

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie