Blog - Najnowsze informacje o promocjach


10.09
2017
1209

Zegarek sportowy - na jaki się zdecydować?

Zegarek sportowy - na jaki się zdecydować?

Dla osoby aktywnej fizycznie i lubiącej sport zegarek sportowy może być bardzo przydatnym urządzeniem. Nie jest jednak łatwo zdecydować się na konkretny model - nowoczesna technologia sprawia, że zegarki sportowe posiadają mnóstwo różnorodnych funkcji, możliwości i udogodnień. Na co należy więc zwracać uwagę przy zakupie zegarka sportowego?

Pierwsza rzecz, nad którą należy się zastanowić, to wybór naszej ulubionej dyscypliny sportu - tej, której poświęcamy najwięcej czasu. Wiele zegarków jest bowiem stworzonych pod kątem konkretnego rodzaju aktywności fizycznej - biegania, pływania, jazdy na rowerze lub ćwiczeń na siłowni. Dopasowując zegarek do swoich preferencji zyskamy narzędzie, które na pewno przyda się nam podczas treningów.

Modele zegarków sportowych są bardzo różne - niektóre z nich są dość proste, inne zaś bardzo zaawansowane, posiadające mnóstwo funkcji. Oczywiste jest więc to, że różnią się one również ceną. Warto więc zastanowić się, czy faktycznie potrzebujemy zegarka przeznaczonego dla profesjonalnego sportowca - jeśli jego funkcje będą dla nas nieprzydatne, okaże się że wydaliśmy bezsensownie nadmiar pieniędzy.

Rodzaj wyświetlacza jest bardzo istotny w zależności od tego, jaką aktywność fizyczną prowadzimy najczęściej. Tym, którzy biegają po zmroku na pewno przyda się wyświetlacz podświetlany, z kolei ci, którzy preferują sporty wodne muszą mieć na uwadze to, że nie każdy wyświetlacz nadaje się do użytkowania pod wodą. Warto zwrócić uwagę na kontrast wyświetlacza - jeśli jest zbyt mały, w słoneczne dni wyświetlacz zegarka będzie kiepsko widoczny.

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie