Blog - Najnowsze informacje o promocjach


07.09
2017
1209

Lidl promuje pieczywo "Chrupiące z Pieca"

Lidl promuje pieczywo "Chrupiące z Pieca"

Lidl od dawna proponuje swoim klientom szeroką ofertę pieczywa, która zawiera jakościowe i smaczne produkty. Codziennie Polacy chętnie kupują w popularnym dyskoncie chleby oraz bułki. Od 3 września można też oglądać w internecie i telewizji spot reklamowy "Chrupiące z Pieca" mający na celu przybliżenie kulis powstawania wypieków. Kto jest twarzą nowej kampanii?

Oferta „Chrupiące z pieca” funkcjonuje w Lidlu od 2011 roku. Pieczywo do sklepów w całej Polsce dostarczane jest przez piekarnię Nowel Sp. z o.o. z Legionowa. Ich produkty nie zawierają konserwantów i ulepszaczy, dzięki temu są zdrowe i pyszne. Firma specjalizuje się w produkowaniu pieczywa mrożonego.

3 września ruszyła nowa kampania Lidla promująca wypiekane pieczywo. Klienci mogą oglądać w internecie i telewizji  spot reklamowy mający na celu przedstawienie jak przygotowywane są produkty pod nazwą „Chrupiące z pieca”. Twarzą projektu jest Michał Zajezierski, wiceprezes zarządu piekarni Nowel Sp. z.o.o.

- Jako firma rodzinna, produkująca pieczywo od czterech pokoleń wiemy, że klienci poszukują wysokiej jakości produktów bez konserwantów, a dodatkowo zawsze świeżych, chrupiących, o zapachu przypominającym smaki dzieciństwa – w taki sposób Michał Zajezierski opowiada o pieczywie, które oferuje klientom Lidla.

Zachęcamy również do obejrzenia spotu reklamowego Lidla:

Kategorie: Porównania
Tagi: Lidl, lidl gazetka, oferta lidl

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie