Blog - Najnowsze informacje o promocjach


07.09
2017
1209

Lidl promuje pieczywo "Chrupiące z Pieca"

Lidl promuje pieczywo "Chrupiące z Pieca"

Lidl od dawna proponuje swoim klientom szeroką ofertę pieczywa, która zawiera jakościowe i smaczne produkty. Codziennie Polacy chętnie kupują w popularnym dyskoncie chleby oraz bułki. Od 3 września można też oglądać w internecie i telewizji spot reklamowy "Chrupiące z Pieca" mający na celu przybliżenie kulis powstawania wypieków. Kto jest twarzą nowej kampanii?

Oferta „Chrupiące z pieca” funkcjonuje w Lidlu od 2011 roku. Pieczywo do sklepów w całej Polsce dostarczane jest przez piekarnię Nowel Sp. z o.o. z Legionowa. Ich produkty nie zawierają konserwantów i ulepszaczy, dzięki temu są zdrowe i pyszne. Firma specjalizuje się w produkowaniu pieczywa mrożonego.

3 września ruszyła nowa kampania Lidla promująca wypiekane pieczywo. Klienci mogą oglądać w internecie i telewizji  spot reklamowy mający na celu przedstawienie jak przygotowywane są produkty pod nazwą „Chrupiące z pieca”. Twarzą projektu jest Michał Zajezierski, wiceprezes zarządu piekarni Nowel Sp. z.o.o.

- Jako firma rodzinna, produkująca pieczywo od czterech pokoleń wiemy, że klienci poszukują wysokiej jakości produktów bez konserwantów, a dodatkowo zawsze świeżych, chrupiących, o zapachu przypominającym smaki dzieciństwa – w taki sposób Michał Zajezierski opowiada o pieczywie, które oferuje klientom Lidla.

Zachęcamy również do obejrzenia spotu reklamowego Lidla:

Kategorie: Porównania
Tagi: Lidl, lidl gazetka, oferta lidl

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie