Blog - Najnowsze informacje o promocjach


05.09
2017
1209

Gdzie wybrać się na city break?

Gdzie wybrać się na city break?

Bardzo atrakcyjne promocje na bilety lotnicze i możliwość błyskawicznej rezerwacji zarówno noclegów, jak i niezbędnych dojazdów czy też wejść do muzeów - to wszystko sprawia, że krótkie wypady zagranicę określane jako city break stają się coraz popularniejsze. Bo kto nie skusi się na bilety w obie strony w cenie jednego wieczornego wyjścia?

Gdy jesteśmy już zdecydowani na podróż, pozostaje nam tylko kwestia wyboru kierunku. Doskonałym miejscem na krótki, ale jednak intensywny wyjazd jest Londyn. Dzięki wylotom z wielu miast w Polsce i to nawet trzy razy dziennie, każdy jest w stanie znaleźć dla siebie dogodny termin i choć na weekend oderwać się od szarej codzienności.

Dzięki bogatej kulturze i różnorodnych atrakcjach pewne jest, że wrócimy do domu z naładowanymi bateriami i wieloma wspomnieniami. A co nas czeka w Londynie? Miłośnicy muzeów nie będą zawiedzeni - mogą skorzystać z okazji i odwiedzić między innymi Muzeum Brytyjskie, National Gallery czy też Muzeum Historii Naturalnej. Z kolei największą przyjemność fanom sagi o młodym czarodzieju sprawi wizyta w Warner Bros. Studio, gdzie będą mogli przenieść się w magiczny świat.

Warto poświęcić też choć jeden dzień na takie już kultowe miejsca jak Tower of London, Pałac Westminsterski i London Eye. Podczas spaceru nie sposób pominąć Abbey Road i przejścia się Portobello, jedną z najbardziej kolorowych ulic w mieście położonych w dzielnicy Notting Hill. Po całym dniu wędrówki wskazany jest odpoczynek, najlepiej w Hyde Parku lub w St. James's Park.

Kategorie: Poradnik
Tagi: city breaks, last minute city break, podróż

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie